2737
2734
عنوان

کار نکردن مرد

488 بازدید | 30 پست

سلام خانوما میشه راهنمایی کنید منو

من با کسی ۸ سال دوستم جفتموم ۲۸ سالمونه...اوایل بچه بودم زیاد واسم کار اینا مهم نبود..الان یکی ۲ سال که قصدمون جدی شده..سربازه..کلا یه ماشین داره دیگه نه پس انداز داره نه هیچی..همش با دوستاش بیرونه..یه وقتا پول از مامانش میگیره یه وقتا اسنپ یکمم از پادگان...بعد اصرار زیاد یه پیج اینستا زده ۲ تومن لباس خرید با یه تبلیغ ولی دنبال اونم اصلا نمیگیرد.. قرار ۴ ۵ ماه دیگه بیاد خواستگاری..هر چی میگم وضع مالی اینا میگه درست میشه..همش نگرانم 

برپایه عشق خالی زندگیت نچین.

فرداپس فردا لباس بخای پول ازمادرشوهرت بگیره زشته

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۲۸سالشه تازه سربازه؟این همه وقت چیکار میکرد؟

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

درست نمیشه خیالت راحت بعدا توام هرروز میخوای از دستش دق کنی بزار اول کاره درست حسابی و دائمی پیدا کنه بعد بگو بیاد خواستگاری 

پسرم💙 تو تکه ای از بهشت هستی که تو قلب و جان من فرود آمدی عاشقانه دوستت دارم👼
2740

عزیزم یکی از مهمترین بخش های زندگی شغل و درآمد هست.خودت میدونی الان اوضاع جامعه چطوریه.به نظرم بهش چند ماه وقت بده تا شغل درست و حسابی دست و پا کنه اگه نکرد وقتت رو تلف نکن.مردی که کار نکنه اصلا قابل تحمل نیست.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

مرد ۲۸ سال از مادرش پول بگیره بنظرمن خیلی بده نمیشه به عنوان همسر و تکیه گاه باهاش زندگی کنی

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹

موقعیت اجتماعی و کار برای مردا از واجباته

شوهر منم وقتی اومد خواستگاری ۲۵ سالش بود ماهم دوست بودیم.ولی۵سال سابقه بیمه داشت.یعنی بعد از سربازی ۵ سال یه جا کار کرده بودبابام به خاطر همین موضوع گفت پسر کاری هست که تونسته یه جا بمونه

الان خونه و ماشین و موتور هم خریدیم با پشت کار شوهرم

2706