2737
2739
عنوان

فرو رفتگی بینی

1775 بازدید | 37 پست

دوستان دو ماهه عمل کردم چن روزه پیش ک چسبمو باز کردم دیدم سمت راست کناره پره ام فرو رفتگی داره امروزم باز دیدم سمت چپمم فرو رفته خیلی نگرانم تورو خدا کسی بوده اینجور شده باشه و بعد خوب بشه 

ینی چی ؟؟؟

پیاز داغو دیدن تا پیشش وایسادی مستقیم زل میزنه تو چشمات میگه نمیپزم نمیپزم نمیییپزم ی دیقه ولش میکنی میری میای میبینی سوخته میگه خو تقصیر خودت بود حواست بهم نبود سوختم 😑😑

تا ۴ ماه همش تغییرات عجیب داره بینی

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم عمل کردم دیروز رفتم دکتر دوماهم تموم شده گفت دیگ چسب نزن الان نزدم همش استرس دارم ی وقت خراب نشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تو با من چه کردی ک نگاهی جز نگاهت بر دلم معنا ندارد..
2740
منم عمل کردم دیروز رفتم دکتر دوماهم تموم شده گفت دیگ چسب نزن الان نزدم همش استرس دارم ی وقت خراب نشه ...

دکترت بهتر میدونه دکتر من گفت سه ماه بزن بعد یماه فقط شبا بازم بستگی به ورمم داره حتما ورمت کنه . بینی من الان بدون چسب غیر قابل تحمله اینقدر ک بزرگه و پر ورم 

نمیتونم عکس بدم شرمنده

دشمنت شرمنده....منظورم عکس بینی بود. نگران نباش چون پوست بینی حین عمل کاملا برداشته میشه تمام مویرگ و بافت پاره میشه از گوشت و غضروف جدا میشه برای همین تا کامل بچسبه این عوارض پیش میاد 

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙
چن وقته اینجوری شده ؟دکترت چی گفت در موردش؟

نمیدونم دقیقا خودم تازه چند روزه متوجه شدم دکترم اینجا نیست

شعور و شخصیت مهم ترین آپشنِ انسان بودنه👌🏼                                                       

ولی فکر نکنم چیز مهمی باشع تا یک سال بینی هی تعغیر میکنه شکل اصلیش مشخص نیست

شعور و شخصیت مهم ترین آپشنِ انسان بودنه👌🏼