2726
عنوان

فرو رفتگی بینی

1745 بازدید | 37 پست

دوستان دو ماهه عمل کردم چن روزه پیش ک چسبمو باز کردم دیدم سمت راست کناره پره ام فرو رفتگی داره امروزم باز دیدم سمت چپمم فرو رفته خیلی نگرانم تورو خدا کسی بوده اینجور شده باشه و بعد خوب بشه 

ینی چی ؟؟؟

پیاز داغو دیدن تا پیشش وایسادی مستقیم زل میزنه تو چشمات میگه نمیپزم نمیپزم نمیییپزم ی دیقه ولش میکنی میری میای میبینی سوخته میگه خو تقصیر خودت بود حواست بهم نبود سوختم 😑😑

تا ۴ ماه همش تغییرات عجیب داره بینی

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم عمل کردم دیروز رفتم دکتر دوماهم تموم شده گفت دیگ چسب نزن الان نزدم همش استرس دارم ی وقت خراب نشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تو با من چه کردی ک نگاهی جز نگاهت بر دلم معنا ندارد..
منم عمل کردم دیروز رفتم دکتر دوماهم تموم شده گفت دیگ چسب نزن الان نزدم همش استرس دارم ی وقت خراب نشه ...

دکترت بهتر میدونه دکتر من گفت سه ماه بزن بعد یماه فقط شبا بازم بستگی به ورمم داره حتما ورمت کنه . بینی من الان بدون چسب غیر قابل تحمله اینقدر ک بزرگه و پر ورم 

نمیتونم عکس بدم شرمنده

دشمنت شرمنده....منظورم عکس بینی بود. نگران نباش چون پوست بینی حین عمل کاملا برداشته میشه تمام مویرگ و بافت پاره میشه از گوشت و غضروف جدا میشه برای همین تا کامل بچسبه این عوارض پیش میاد 

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙
چن وقته اینجوری شده ؟دکترت چی گفت در موردش؟

نمیدونم دقیقا خودم تازه چند روزه متوجه شدم دکترم اینجا نیست

شعور و شخصیت مهم ترین آپشنِ انسان بودنه👌🏼                                                       

ولی فکر نکنم چیز مهمی باشع تا یک سال بینی هی تعغیر میکنه شکل اصلیش مشخص نیست

شعور و شخصیت مهم ترین آپشنِ انسان بودنه👌🏼                                                       
2706