2737
2739
عنوان

با صاب خونه دعوام شده.

654 بازدید | 57 پست

من تازه به خونه جدید نقل مکان کردم. همون بدو ورود یعنی هنوز کلید نگرفته بودیم. فقط نیروی خدماتی اورده بودیم برای تمیزکاری. فهمیدیم چاه اشپزخونه گرفته. شوهرم همون موقع سریع زنگ زد چاه باز کنی اومد سیصد و پنجاه خرجش شد. حالا که به صاب خونه میگیم. میگه با من نیست مربوط به مستاجر قبلیه. خلاصه ی سری حرفای دیگه هم رد و بدل شد. حالا میگه اگه نمیخوای بلند شو.پونصد خرج اسباب کشی کردیم. (ی طبقه اومدیم بالا)

نیروی خدماتی هم دویست و پنجاه شد.

حدودا ی تومنی خرج کردیم.

اعصابم خورده . ی سری وسایل چیدم. ی سری هنوز بسته بندیه.موندم چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اون پول چاه روبایدازپولی ک ازمستاجرقبلی نگه داشتن بگیرن،بشینین چون هزینه کردین

لطفادرخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ...👎                       ❤ازیه جایی به بعدقفلی میزنی به ازیه جایی به قبل❤                         ❤مواظبش باش خدا❤                                               #عشقِ دلی❤

چه بد شروع شده , بشین دیگه جابجا نشو راضیش کنید از کرایه این ماه کم کنید یا بگید از مستاجر قبلی پول نگه داشته حتما بهش بگه چاهو گرفتن بده به شما

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
2740

بیخیال بابا

اسباب کشی سخته 

اگه برین همین مخارج رو باید بدین دوباره

که از پول چاه بیشتره

میدونم حرفش زوره ولی بلاخره که خالی میکنین اونوقت تلافی میکنی

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
شاید سه یا چهار سالی مجبور باشیم بشینیم همین جا. تا خونه خودمون اماده بشه. اینطور که معلومه با اون آ ...

انشالله دیگه مشکلی پیش نمیاد ذهنتو درگیر نکن بشین دنبال خونه گشتن و پیدا کردن کار راحتی نیست خصوصا که تازه اومدی

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

دیگه حالا خرج کردید فدای سرتون اگه بخـوایدتحویلم بدید یارو پولتون نمیده برا کدوم شهرید ما تهرانیم چندروز پیش لوله آشپزخونمون گرفته بود زنگ زدم لوله بازکنی از رودیوار اومدن ۳میلیون میخواسن به زور دومیلیون پانصد دادم بهشون

اونی ک یهو عوض میشه میخواد بگه نباش روش نمیشه
به نظرم ولش کنی بهتره چون اینطوری ۳۰۰ ضرر میدی ولی اونطوری ۱ تومن

راستش دیگه تبدیل شده به لج  و لجبازی. انگار اصلا بحث پول مطرح نیست. واقعا حرصم گرفته.

ی حرفایی بمن زده ها.میگه شما اطلاعات ندارید و من متاسفم که بشما اعتماد کردم و..