2733
2734
عنوان

بچه گربه تنها که پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 4013 بازدید | 63 پست
بلد نیستی نباید میاوردیش خانم بدع ب ی جا و بعدش ممکنه مادر داشتع باشع و طفلی الان دنبال بچشع

دلم نیومد ولش کنم .... یه جوری خودشو انداخت رو کفشم که دلم واقعا سوخت واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب بود صبر میکردی ببینی مامانش میاد یا نه کمی که بچه ها بزرگتر میشن جا به جاشون میکنه و خب همه رو ...

صبر کردم یه نیم ساعتی ولی میدونم من برش نداشته بودم همون بچه های تو پارک با بازی باهاش میکشتنش

براش شیر بدون لاکتوز یا شیر خشک مخصوص گربه بخر با شیشه شیر بهش بده، الان به غذا نیفتاده هنوز

دستشویی رو هم خیلی سریع یاد میگیره. یه بار بعد شیر دادن یه‌ذره با حوله مرطوب بمال شکمش رو بعد فوری بذارش تو خاکش.

کاش مطمئن میشدی مادر داره بعد میاوردیش، ولی حالا که آوردیش توروخدا اگر موقعیت نگهداریش رو داری ولش نکن تو خیابون چون اصلا و ابدا تنها و بدون مادر دووم نمیاره.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2731
نگه داری وابستش میشی🤗🤗 فقط اگه نمیتونه دسشویی کنه باید شکمشو بعد غذا با دستمال نرم و مرطوب ماساژ ...

و پشتش رو هم (محل خروج)

البته مادر دلبندشون لیس میزنه:)))

چشماشون باز بشه دیگه کم کم خودشون کارشون رو میکنن

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
صبر کردم یه نیم ساعتی ولی میدونم من برش نداشته بودم همون بچه های تو پارک با بازی باهاش میکشتنش

ببین فردا دوبتره بزار تو یه کارتون کوچیک ببر همونجایی که پیداش کردی ببین مادرش هست یا نه چند شاعتیاز دور منتظر بمون ببین بچه کجاها میره

چون اگه مادرش ولش نکرده باشه تا چند روز دنبالش میگرده

و پشتش رو هم (محل خروج) البته مادر دلبندشون لیس میزنه:))) چشماشون باز بشه دیگه کم کم خودشون کارشو ...

دلم قنج رفت🤗🤗🤗🤗

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺

خب پس اگر تو پارک بوده همون بهتر اوردیش 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اگر میدی چه جور میو میکرد قشنگ داشت التماس میکرد که بهش غذا بدم ببرمش

خوب کردی نجاتش دادی خدا برات جبران کنه الهی

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺
2706