2737
2739
عنوان

بچه گربه تنها که پیدا کردم

3943 بازدید | 63 پست

امروز رفته بودم خرید تو راه برگشت توی پارک نزدیک محل ا یه بچه گربه دیدم تنها بود خیلی کوچیک بود میو میو میکرد انگار گریه میکرد با میو میو صداش شبیه صدای گریه نوزاد بود رفتم دیدمش خودشو انداخت رو کفشم یه جوری میو مبو میکرد انگار داشت میگفت منو ببر بهم غذا بده ... یکم بهش نون دادم خورد دلم نیومد ولش کنم ... اوردمش خونه شبی سوسیس سرخ کردم بهش دادم نخورد . گوشت هم نخورد فقط یه ذره مزش کرد . تحقیق کردم فهمیدم شیر میخوره .. خیای سخته نگه داری ازش و حتی با شیشه شیر بهش شیر دادن ولی فقط واسه ژه هفته مبخوره شیر بعدش غذا میخوره ... به نظرتون نگهش دارم تا بزرگ شه یا بزارمش بیرون .. الانم به زور بهش با نی شیر خشک دادم خوابیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم فردا شیر بدون لاکتوز بخر بهش بده

بعدم بده به گروه های حمایت از حیوانات شهرتون چون نمیشه حیوون رو دستی کنی بذاری تو خیابون تلف میشه 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

خوب بود صبر میکردی ببینی مامانش میاد یا نه

کمی که بچه ها بزرگتر میشن جا به جاشون میکنه

و خب همه رو با هم نمیتونه یکجا ببره زمان میخواد

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

نگهشدار میدونی چقدر ثواب داره زمستون رو نگه دار تابستون هم خدا بزرگه

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا