2733
2739

سلام بچها

واکنش بچه بزرگتون وقتی نی نیو دید چی بود لطفا کامل بگین برام 😓

قربونتون

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             

خودم وقتی خواهرم بدنیا اومد از مامانم پرسیدم کی باباشه گفت بابایی خودت منم تا میتونستم گریه کردم که نه فقط بابای خودمه 😅

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه های من شیر به شیر نیود وقتی کوچیکه دنیا اومد بزرگم دو سال هفت ماهش بود وای نگم براتون وقتی از بیمارستان وارد خونه شدیم انگار دختر بزرگمو زنبور نیش بزنه از اینور به انور بدو بدو میکرد جیغ میزد الکی گریه میکرد بخدا ترسیدم‌ گفتم بدبخت شدم کی اینارو بزرگ کنه ولی یه چند روزی اینجوری بود الان عادت کرده خیلی دوسش داره حتی کسی بیاد خونمون نمیزاره بغلش کنن میگه میبرن خونشون من تنها میمونم 

2740

من دو روز بیمارستان بودم برای سزارین دخترمم اون موقع دقیقا دوسالش بود پیش پدرشوهر مادرشوهرم گذاشته بودمش و اولین بار بود که تنهاش گذاشته بودم وقتی از بیمارستان ترخیص شدم اومدم خونه داشتم دق میکردم از دوری دخترم همش به شوهرم میگفتم زودتر برو دخترمو بیار یکی دوساعت بعد دیدم صدای در میاد منم سینه ام توی دهن بچه ام بود داشت شیر میخورد مادرم در رو باز کرد دیدم دخترم با خنده پرید تو یهو چشمش که به من افتاد که یه بچه کوچولو داره ازمن شیر میخوره خنده توی دهنش ماسید قشنگ قیافه اش یه جوری شد😥😥یواش

یواش اومد کنارم تا حالا بچه به اون کوچولویی ندیده بود خیلی داشت تعجب میکرد هیچیم نمیگفت انگار دهنش قفل شده بود اومد یه کم سَر بچه رو ناز کرد منم افتادم گریه براش خیلی تعجب زده شد یهویی😭😭دوس نداشتم وقتی میاد بچه  رو اونجوری توی بغلم میدید دوس داشتم کم کم باهم میرفتیم بغلش میکردیم که دخترم کم کم به قضیه عادت کنه... 

ولی خیلی زود به هم عادت کردن و ماشالله الان عاشق همن دوتا آجی عشق مامانشون❤️🥰

2706