2733
2734
عنوان

عاشق دوس شوهرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 35547 بازدید | 195 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون خیلی ادم با شخصیتیه اصلا اون تصویری که شما دارید نیست اصلا از هزار نفر یک نفر اینطور نیست

با شخصیت؟؟؟؟!!!

با شخصیت بود ک کاری نمیکرد که با زن متاهل بخواد رو هم بریزه و یا کاری کنه که زن متاهل خوابشو ببینه؟!

گرچه مشکل از اون اقا نیس شما باید بری روانشناس چون امثال تو هستن که گند زدن ب جامعه ما

تعهد ندارین بیجا میکنین ازدواج میکنین و جوون مردمو بدبخت

شما هم دیگه پرو شدی ک شمارو میخواد ن گلم اون گفته مث شما نگفته خود شما

نه فقط به این حرفا نیست که اون اصلا نمیتونه درست به من نگاه کنه یه بار بهم گفت ازت خجالت میکشم توی چشمات نگاه کنم

دوست صمیمی شوهرمه شوهرمم هجش تعریفشو میکنه خوده پسره خیلی دوس داشتنی و خاصه اصلا طرز فکر و حرف زدنش ...

عزیزم اصلا اون پسر فرشته خب ؟

تو متاهلی بهترین مرد دنیام نباید دل تورو بلرزونه

مگه شوهرت کم از تو بهتر دیده؟کم با زنای از تو خوشگلتر و خوش اخلاق تر روبرو شده و سرکار داشته؟

یکم ب خودت بیا حد تو اینه؟ک اسم خیانتکار بیاد روت؟منکه ی زنم حس بدی بهم دست داد ک همجنس من انقد شله ک ب این راحتی ب خودش اجازه میده این فکرارو بیاره تو سرش

اونوقت تو خودت چطوری روت میشه تو چشمای شوهرت نگاه کنی وقتی صبح تا شب سرکاره و پدرش تو این اوضاع داره برا اسایش تو در میاد و شب میاد پیش تو؟

درضمن اقایی ک گفتی اگه واقعا تا این حد ک میکی خوب باشه ک مطمعنا ب ی زن متاهل حسی نداره اونم زن دوستش

اگرم فک میکنی دوست داره اونم ک پس خیلی ادمه کثیفیه و اصلا شبیه تعریفات نیست

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
یه بنده خدایی اومده مشکلشو میگه چقدر بی ظرفیتین شماها آخه اسی شوهرت برات کم میذاره؟؟؟

اینجا هر چی بگی هر سوالی بپرسی بجای راه حل میخورنت 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
یه بنده خدایی اومده مشکلشو میگه چقدر بی ظرفیتین شماها آخه اسی شوهرت برات کم میذاره؟؟؟

بی ظرفیت نیس

بره سک.س تراپ یا مشاوره

همینا باعث میشن قبح خیلی چیزا ریخته شه گلم

امثال همینا گند زدن به جامعه ما که باعث شدن انقد طلاق بره بالا.انتظار داره تاییدش کنیم؟!خو معلومه ادم عصبی میشه

ظرفیت شماها ندارین ک یکی یکم ازتون تعریف کنه میرین رو هوا ن میدونین شوهر چیه ن میدونین بچه چیه ن میدونین تعهد چیه خودتون میبازین...)

واقعا اینارو مینویسی یه ذره هم احساس خجالت یا گناه بهت دست نمیده؟ نمیدونم چه آدمی هستی بیچاره شوهرت ...

چند ساله با شوهرمم وقتی همش توی فکر یکی دیگس و من میفهمم دیگه حسم از دست رفته بهش

خب چیکار کنم واقعا دلباختش شدم

این دلباختگی نیست عزیزکم

هوسه 

گفتم که به شوهرت خیلی نزدیک تر بشو

رابطه های ج.نسی تونو بیشتر کن

بیشتر تفریح برین

این یه تایم داره

و اینکه خودتو به کاری مشغول کن از بیکاری ادم به افکار منفی میفته

2706