2733
2734
عنوان

عاشق دوس شوهرم شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 35596 بازدید | 195 پست
نه فقط به این حرفا نیست که اون اصلا نمیتونه درست به من نگاه کنه یه بار بهم گفت ازت خجالت میکشم توی چ ...

چرا پاشو به خونتون باز کرده شوهرت ؟! 

توی این کورنا 

مردم با درجه یک شونم ارتباط ندارن دیگه 

تاریخ انقضات رسیده 

بیاد بگیرت هم که هزار سال سیاه نمی گیرت فقط از پستی و بی شرفی و  از نامردی ش هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون خیال پردازی می‌کنی مدام امیدوارم حل بشه 

آره 

گوش دادن آهنگ غمگبن و عاشقانه خواندن متنهای عاشقانه و داستان عاشقانه و از این مزخرفات تشدیدش میکنه

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
یه بنده خدایی اومده مشکلشو میگه چقدر بی ظرفیتین شماها آخه اسی شوهرت برات کم میذاره؟؟؟

عزیزم بقیه حق دارن عصبانی بشن چونکه اسی راه حل نخاسته ک چکار کنم یادم بره تو حرفاش هیچ حس عذاب وجدانی نیست فقط دنبال اینه ما تایید کنیم ک حق داره البته من اینطوری حس کردم

مطمعنا اگه اسی مرد بوده و اینکار و میخاست بکنه شاید خوده شما الان با عصبانیت بیشتر از ما باهاش حرف میزدی 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
اره

من میدونم اسی چی میگه، 

شاید خیلی ها هیچ وقت همچین مشکلی نداشته باشند 

اما من به خاطر کمبود محبت شدید که از بچگی داشتم و دارم ، هرکسی که کمی به من مهربونه باشه سریع عاشقش میشم ، اصلأ هرکی منو آدم حساب کنه ذوق مرگ میشم و شب و روز به فکرشم

باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور 😉

آدما از دور فقط قشنگن وقتی بهش نزدیک میشی وقتی در کنار خوبی هاشون بدی هاشون رو میبینی می فهمی تصوراتت اشتباه بود.من در جریان زندگیت نیستم اما بنظرم از شوهرت سرد شدی و این به قول خودت عشق یه جرقه واسه انتقام هست مغزت داره اون آقا رو بزرگتر از واقعیت به شما نشون میده تا راحت تر انتقام بگیری همین.راه بهتری برای حل شدن مشکلاتت هست دوست من با همسرت حرف بزن ناراحتی هات رو بگو مشکلاتت رو باهاش حل کن اگه انرژی و وقتی که برای فکر کردن به اون آقا رو صرف حل کردن مشکلات زندگیت کنی مطمئن باش زندگیت قشنگ و پر از حس خوب میشه

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
ظرفیت شماها ندارین ک یکی یکم ازتون تعریف کنه میرین رو هوا ن میدونین شوهر چیه ن میدونین بچه چیه ن مید ...

خب تو که از گذشته ما چیزی نمیدونی ،. شاید حتی یه لبخند در کودکی آرزومون بوده 

باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور 😉
2706