2737
2739

اصلا برام مهم نبود همش بادوستام پی خوش گذرونی بودم

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

من یادمه این اتفاق واسه دختر عمم افتاد چه شبایی که تا صبح حرف نمیزد و تعریف نمیکرد.چقدر سخت بود واسش.ولی خداروشکر میگذره واسه همه.سخت نگیر فقط سعی کن ذهنتو درگیر کارای دیگه بکنی 

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه عالی حتما ک بچه نداشتی

ن دیگه

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

واسه من دوسال گذشته

دوباره اذدواج کردم.

ولی هنوز درگیرم ازلهاظ روحی.

همیشه بایه غریبه درودل کن وگرنه روانی میشه

تونستی مشاوره برو

دکترب من گفت هرچندسال ک زندگی کردی نصف اون طول میکشه تاازذهنت بره

تَوکَّلتُ عَلی الله فَهو حَسبُه.....🌹
2738
واسه من دوسال گذشته دوباره اذدواج کردم. ولی هنوز درگیرم ازلهاظ روحی. همیشه بایه غریبه درودل کن وگ ...

ن من ۱۰ سال زندگی کردم الان ۹ ساله جدا شدم از دهنم نرفت هنوز زندست داعش گریم میگیره بی اختیار 

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  
میخام این کارو بکنم ولی یادم بازیادم میوفته بچه دارم وبچم میره ومیاد واسه همین میبینمشون

اهان 

میدونی کلا باید قطع رابطه میکردی باهاشون و بچه تو نمیذاشتی ببنن

2706