2297
2298
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

چند روز از موعدت گذشته؟پلی کیستیک نیستی؟

نگذشته،اصلا نمیدونم کی موعدمه،۶م ماه قبل پریود شدم۱۲پاک شدم دوباره۲۲م خونریزی کردم یه هفته وبعدشم لکه بینی دارم،نمیدونم چمه،اما دوروزه بالا میارم بخاطر بوی مرغ، بی بی زدم یه هاله س انگارتوهم زدم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
نگذشته،اصلا نمیدونم کی موعدمه،۶م ماه قبل پریود شدم۱۲پاک شدم دوباره۲۲م خونریزی کردم یه هفته وبعدشم لک ...

عزیزم یه از بده مشخص بشه بیبی چک برای کسایی ک قاعدگی مرتب ندارن احتمال اینکه کاذب نشون بده زیاده برای منم همینجوره...اما بارداری اولم بیبی من هم یه هاله انداخت خیلی کمرنگ اما باردار بودم  در کنار تهوع علائم دیگ ای نداری؟

عزیزم یه از بده مشخص بشه بیبی چک برای کسایی ک قاعدگی مرتب ندارن احتمال اینکه کاذب نشون بده زیاده برا ...

فقط سرگیجه،حالت تهوع،دردزیرشکم

عزیزم یه از بده مشخص بشه بیبی چک برای کسایی ک قاعدگی مرتب ندارن احتمال اینکه کاذب نشون بده زیاده برا ...

پلی کیستیک علائماش چیه،من بعددوسال پریودشدم که اینطوری شد،قبلش سونودادم فولیکول داشتم بازم امکان پلی کیستیک هست

پلی کیستیک علائماش چیه،من بعددوسال پریودشدم که اینطوری شد،قبلش سونودادم فولیکول داشتم بازم امکان پلی ...

چ روزی سونو دادی چی نوشته بود تو برگه ات اگه نوشته باشه درتخمدانها فولیکول های متعددی رویت میگردد ک نمای pco دارن پلی کیستیکی یه از بده از شک دربیا خب خساس شدن سینه و نوک سینه هم داری؟

2050
چ روزی سونو دادی چی نوشته بود تو برگه ات اگه نوشته باشه درتخمدانها فولیکول های متعددی رویت میگردد ک ...

بله دردشدید سینه،ولی خیلی وقته این دردو دارم شایدیکی دوماه،قبلنا هیچوقت توپریودیم سینه دردنداشتم،سونوم برای سه ماه پیشه نوشته بود فولیکول۱۹ دارم وهمه چیم سالم بود فقط بخاطرامپول ضدبارداری پریود نمیشدم

بله دردشدید سینه،ولی خیلی وقته این دردو دارم شایدیکی دوماه،قبلنا هیچوقت توپریودیم سینه دردنداشتم،سون ...

عزیزم درد سینه چیزی نیس ک نادیده اش بگیری برو پیش دکتر ایشاله ک خیره گلم فقط از رو علائم نمیشه گفت ک بارداری 

چ روزی سونو دادی چی نوشته بود تو برگه ات اگه نوشته باشه درتخمدانها فولیکول های متعددی رویت میگردد ک ...

گلم ببخشیدافضولی نباشه َتاپیکهاتودیدم،ازدواج دومته؟بچه داری یابارداری؟

عزیزم درد سینه چیزی نیس ک نادیده اش بگیری برو پیش دکتر ایشاله ک خیره گلم فقط از رو علائم نمیشه گفت ک ...

میدونی بعد اون امپولای که واسه پریودشدنم زدن دردگرفته،پسرمم بعضی وقتا میخوره تحریک میشن،یعنی میگی خطرناکه؟

گلم ببخشیدافضولی نباشه َتاپیکهاتودیدم،ازدواج دومته؟بچه داری یابارداری؟

نه خواهش میکنم اره ازدواج دوممه بچه ندارم یدونه سقط کردم الان نمیدونم باردارم یانه امیدم فقط ب خداس عزیزم برام دعاکنین تایپیک زدم کسی ج نداد

برا زنداداشم رو ب زور زير نور ديديم و مثبت بود نميخواي باردار شي؟ 

واقعا؟بی بی چک منم یدهاله خییلی کمرنگ داشت فردا موعدمه دیروز زدم احتمالا وقتی خشک شد کمی واضع تر شد 

عضو گروه رز ابی  وزن اول۷۴  ۲۵٫۹ وزن ۷۲٫۴۰۰  هدف اول ۷۰  هدف دوم۶۷  هدف اخر ۶۴  تاریخ شروع رژیم 16/9 تیکر رسیدن ب وزن ۶۴تا عید 
میدونی بعد اون امپولای که واسه پریودشدنم زدن دردگرفته،پسرمم بعضی وقتا میخوره تحریک میشن،یعنی میگی خط ...

نه ایشاله چیزی نیس اما باید جدی بگیری من وقتایی ک پریودم عقب میفته اینجوری میشم نهایتا یه از بده یا ی سونو مشکلی نداشته باشی یا باردار نباشی دارو میدن رفع میشه همه ی حالت هات

نه خواهش میکنم اره ازدواج دوممه بچه ندارم یدونه سقط کردم الان نمیدونم باردارم یانه امیدم فقط ب خداس ...

انشالله بارداری به حق این ماه عزیز،منم ازدواج دوممه وی پسرسه ساله دارم استرس دارم برای دومی،خوشحال شدم ازهم صحبتیت امیدوارم بهترینا برات رقم بخوره،علائمات به بارداری میخوره امیدبخدا گلم

اگ ده دقیقه گذشته باشه بعد هاله انداخته باشه  ن واسه من بعد ده دقیقه انداخت نبودم حامله

ن عزیزم قبل سی ثانیه،ولی حسم میگه خط مربوط به خود بی بی چکه

2051