2726
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 44 پست
من تجربه ندارم ولی ان شاالله بهترینهابرات اتفاق بیفته 

واقعا ممنون ازدعای قشنگت😘

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
هنوزدوروزمونده بود به پریودم ..چراناراحت؟ مبارکه  چی ازاین بهتر؟

هنوزپسرم ۳سالشه وکلی مشکل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برا من و آبجیم همینطور شد آبجیم الات بچه اش شش ماهشه منم دو ماه قبل سقط کردم پس احتمال مثبت بودن زیا ...

ممنون گلم،لکه دارم

چند روز از موعدت گذشته؟پلی کیستیک نیستی؟

نگذشته،اصلا نمیدونم کی موعدمه،۶م ماه قبل پریود شدم۱۲پاک شدم دوباره۲۲م خونریزی کردم یه هفته وبعدشم لکه بینی دارم،نمیدونم چمه،اما دوروزه بالا میارم بخاطر بوی مرغ، بی بی زدم یه هاله س انگارتوهم زدم

نگذشته،اصلا نمیدونم کی موعدمه،۶م ماه قبل پریود شدم۱۲پاک شدم دوباره۲۲م خونریزی کردم یه هفته وبعدشم لک ...

عزیزم یه از بده مشخص بشه بیبی چک برای کسایی ک قاعدگی مرتب ندارن احتمال اینکه کاذب نشون بده زیاده برای منم همینجوره...اما بارداری اولم بیبی من هم یه هاله انداخت خیلی کمرنگ اما باردار بودم  در کنار تهوع علائم دیگ ای نداری؟

عزیزم یه از بده مشخص بشه بیبی چک برای کسایی ک قاعدگی مرتب ندارن احتمال اینکه کاذب نشون بده زیاده برا ...

فقط سرگیجه،حالت تهوع،دردزیرشکم

عزیزم یه از بده مشخص بشه بیبی چک برای کسایی ک قاعدگی مرتب ندارن احتمال اینکه کاذب نشون بده زیاده برا ...

پلی کیستیک علائماش چیه،من بعددوسال پریودشدم که اینطوری شد،قبلش سونودادم فولیکول داشتم بازم امکان پلی کیستیک هست

پلی کیستیک علائماش چیه،من بعددوسال پریودشدم که اینطوری شد،قبلش سونودادم فولیکول داشتم بازم امکان پلی ...

چ روزی سونو دادی چی نوشته بود تو برگه ات اگه نوشته باشه درتخمدانها فولیکول های متعددی رویت میگردد ک نمای pco دارن پلی کیستیکی یه از بده از شک دربیا خب خساس شدن سینه و نوک سینه هم داری؟

2706