2737
2734

سلام بچه ها من با یه مینی کامیون یکی از فروشگاههای بزرگ تصادف کردم دوبل وایساده بود عرض خیابون کوچیک شده بود از جلو هم ماشین میومد دوتا در و گلگیر عقب ماشین من به سپر و پایین در اون کامیون خورد مال اون چیزی نشد با یه پولیش و اینا درست شد ولی مال من خیلی صدمه دید نزدیک ۱۱میلیون خرجشه حالا راننده کامیونه ما ماشین درست کردیم میگه علاوه بر اون ۲ میلیون هم بدید بعد دوباره گفت ۱ میلیون بدید مدارک هم برداشته پس نمیده بچه ها شما تجربه ی داشتید ؟گرفتار شدیماااا

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عوضيييييه ديگه تا ميبيننن خانمم پشت فرمونه يا واسه اونه ماشين صدبرابرش ميكننن 

همون دیگه بعد فکر میکنن اینجوری میتونن رابطه برقرا. کنند قشنگ از اون پدر سوخته های روزگاره ها 

همون دیگه بعد فکر میکنن اینجوری میتونن رابطه برقرا. کنند قشنگ از اون پدر سوخته های روزگاره ها 

بزنننن بهش كنننن غلط كرده نميده اگه همين كه گفتيييي زررر ميزنه پول مفت ميخاد كوتاهههه نياياااا

بزنننن بهش كنننن غلط كرده نميده اگه همين كه گفتيييي زررر ميزنه پول مفت ميخاد كوتاهههه نياياااا

نه کوتاه نیومدم ولی عوضی پس نمیده هر روز یه مدل حرف میزنه این دیده من خانمم هوا برش داشته حالا قیافشو نگاه کنی حالت بهم میخوره روش میاری بالا  این همه اعتماد بنفش معلوم نیست از کجا میارن

2738
مگع اون مقصر نبود؟؟؟

نه افسر گفت تو مقصری میگه بابا این دوبل پارک کرده ماشین روشن بوده قبل اینکه افسر بیاد سر ماشین صاف کرده خاموش کرد اومد وایساد کنار بی پدر 

منم یه بار با کامیون تصادف کردم نصف ماشین داغون شد

خودم راننده نبودم البته

یه ماه ماشین تو تعمیرگاه بود پولشم ازشون نگرفتیم ،یه پسر پشت فرمون بود با پدرش گفت مسافریم و کامیون مال خودمون نیست ما ام پول نگرفتیم

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2706