2737
2734
عنوان

بتا ۹ روز بعد موعد

201 بازدید | 17 پست

سلام دوستان .من موعدم ۲۸ تیر بوده .۳۰ ام  شنبه آزمایش دادم بتام ۲۳۵ هست .امروزم ازمایش دادم ۷۷۴۲ بوده .خوبه به نظرتون؟من پارسالم سقط داشتم الانم علائمی مثل حالت تهوع اینا ندارم .میترسم رشد جنین موقف شده بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مبارک باشه حتما سونو برو که ساک حاملگی رو ببین خیلی استراحت کن مخصوصا هفته ۶ چون هفته ۶ خیلی ریسک داره خدایی نکرده مثل من نشی

بعد از دوسال۱۴۰۰/۵/۲۳ جواب ازمایشم مثبت شد😍😍😍شکرت خدا 😔😔😔خدا صلاح دونست تو ۶ هفته  ۱۴۰۰/۶/۶کنجد منو ازم گرفت😭😭😭 خدایا شکرت من که از حکمت تو خبر ندارم ...ولی خداجون بابایه بچم خیلی ناراحت رفت میگه من هیچی نمیخوام دیگه فقط مررررگ حتی دست به خودکشی هم زد 😰خدایا لطف کن منو زود زود مامان کن تا عشقم خوشحال بشه🤲🤲🤲خدایا خیلی دوستت دارم خیلی🙏🙏🙏
به نظرتون احتیاج هست پس فردا تکرار کنم؟

نه فقط  برو سونو

بعد از دوسال۱۴۰۰/۵/۲۳ جواب ازمایشم مثبت شد😍😍😍شکرت خدا 😔😔😔خدا صلاح دونست تو ۶ هفته  ۱۴۰۰/۶/۶کنجد منو ازم گرفت😭😭😭 خدایا شکرت من که از حکمت تو خبر ندارم ...ولی خداجون بابایه بچم خیلی ناراحت رفت میگه من هیچی نمیخوام دیگه فقط مررررگ حتی دست به خودکشی هم زد 😰خدایا لطف کن منو زود زود مامان کن تا عشقم خوشحال بشه🤲🤲🤲خدایا خیلی دوستت دارم خیلی🙏🙏🙏
2738
عزیزم مبارک باشه حتما سونو برو که ساک حاملگی رو ببین خیلی استراحت کن مخصوصا هفته ۶ چون هفته ۶ خیلی ر ...

چرا سقط داشتی عزیزم؟منم پارسال تو شش هفته رشدش متوقف شد.استراحت یعنی دقیقا چیه من فقط اندازه یه ظرف شستن غذا ساختن هست حتی جارو هم نمیکشم .بتاتون چند بود سقط کردین؟

چرا سقط داشتی عزیزم؟منم پارسال تو شش هفته رشدش متوقف شد.استراحت یعنی دقیقا چیه من فقط اندازه یه ظرف ...

بتا ۵۶۳ بود دکتر گفت خوبه گفت سونو همچین مینوسم که قلب بچه بزنه اما قلب بچم تشکیل شد اما خدا صلاح ندونست بمونه برام من هیچ علایمی از سقط نداشتم فقط لکه بینی قهوه ای داشتم که رفتم سونو گفت داخل رحم خونریزی داری اما جفتت امده دم لوله رحم رو بسته تهدید بع سقط هستی که سقط شد