2733
2739
عنوان

قرنطینه کرونا

78 بازدید | 7 پست

خانوما امروز روز ۲۲ کرونامه هیچ‌علایم و‌اینا ندارم خداروشکر 

دکترمم گفته بود ۱۴ روز قرنطینه شم‌ولی‌من  محض احتیاط ۱ هفته ام بیشتر موندم خونه

از فردا میتونم‌برم‌بیرون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله شما چه علائمی داشتین؟ چن روز اول بی حال بودین؟ مامانم خیلی بیحاله همش استرس میگیرم  زود ...

بیحالی تنها نیست تب و لرز  و بدن درد بدی داره خدایی نکرده هرکس مبتلا بشه جای شک نمیذاره سریع خودشو نشون میده 

بیحالی تنها نیست تب و لرز  و بدن درد بدی داره خدایی نکرده هرکس مبتلا بشه جای شک نمیذاره سریع خو ...

اخه فقط دو سه روزه بیحاله میترسم چن روز دیگه خودشو نشون بده 

حاضرم بمیرم خودم ولی مامانم هیچیش نشه استرس بیماری بقیه منو بیشتر پیر میکنه تا اینکه خودم مریض شم

تاپیکامو نخون  
اخه فقط دو سه روزه بیحاله میترسم چن روز دیگه خودشو نشون بده  حاضرم بمیرم خودم ولی مامانم هیچیش ...

مامان شما شاید بدنشون ضعیف شده یکم رسیدگی کن انشالله سرحال میشن....کرونا یهو میاد شاید نصف روز گلودرد باشن بعد دیکه تب و ... شروع میشه

مامان من و خانواده برادرم ده روز مبتلا شدن باور میکنی من از حوش و غصه اونا داغون شدم هیچ شب خواب راحت نداشتم پای چپم از استرس گرفته بیحسه روزی دهبار زنگ میزنم

مامان من و خانواده برادرم ده روز مبتلا شدن باور میکنی من از حوش و غصه اونا داغون شدم هیچ شب خواب راح ...

الهییی عزیزممم ایشالا خوب بشن واقن درکت میکنم خیلی سخته منم عین توام

تاپیکامو نخون  
2740