2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا منم سينه راستم بزرگتر از چپه و اينكه خط تيره رو شكمم از ناف به پايينه.اخر ماه دوباره ميرم سون ...

منم تو گوگل سرچ کردم ببینم راست میگن یا نه ولی این موضوع برمیگرده به دوران بلوغ میگه سینه ها چه در بارداری چه قبل بارداری نامتقارنه یا یکی از دیگری بزرگ یا کوچکه

چن.ماهگی رفتین سونو?

2728
2740

خانما کی علائم من رو داشته و لطفا بگین نی نیم پسر یا دختر اصلا بالا نیووردم ولی انگار همیشه تا گلوم پره ولی زود زود ضعف میکنم احساس میکنم اشتهام زیاد شده دهنم شیرین مزس و به بو خیلی حساس شدم لطفا هر کی اینطوری بوده و هست جنسیت بچشو بگه و لطفا بگین تا کی این وضع دارم.

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐

سلام مامانا من صورتم و گردنم بدجور جوش زده ویارمم هم شیرینی میخورم هم ترشی پوستمم بدجور خشک شده صورتم وحشتناک تا گردن جوش زده ویارمم یه تهوع مختصر دارم فقط تهوع اونم یه کوچولو وقتی هرساعتی خوابم بیدار میشم بنظورتون بچم دخمله یا پسر؟

من کلا تو حاملگیم حالم خراب نشد بعد گوشت زیاد دوس داشتم تو چهار ماه اول و بدم از شوهرم میومد ولی خیلی خوش اخلاق بودم سینه هامم لکه های قهوه ایی انداخت لشتهامم خیلی زیاد بود

سلام خانوما لطفا کمکم کنید ۲۱سالمه حاملم سینه هام درد می کنه ...فشارمم می افته گوشت از هرنوعی نمیتونم بخورم...انگار سیر سیرم .دلم چیز ترش میخواد ولی میترسم بخورم ...بنظرتون بچم چیه اصلن نمیدونمم چند هفتمه 😢پسر دوس دارم اخه نه خودم داداش دارم نه شوهرم دوتامون پسر دوس داریم دعا کنید برام 

خنده ی تلخِ من از گریه غم انگیز تراست😔میشه ی صلوات برای ارامشم بفرستین.
تروخدابرای من دعاکنید بچم اول سالم باشه بعدش پسر اخه خانواده شوهرم مسخرم میکنن دخترزام خیلی استرس دا ...

سلام عزیزم بچت چی شد؟ منم مثل فقط دختریم خواهرامم دختر دارن خونواده شوهرمم از قبل همش میگفتن تو دخترزایی😒 هفته دیگه جنسیت بچم معلوم میشه

2706