2737
2734
تنها جان منم دقیقا شرایط تورو داشتم خانواده شوهرم همه پسر بودن فقط یه خواهر داشتن ولی ما سه تا خوا ...

باورم نمیشه هنوز  این مسئله ی دختر و پسر بودن توی ایران جدیه 😕 من اروپا هستم و واقعا دختر و پسر فرق نمیکنه٫ خودم باردارم و هنوز نمیدونم نی نی م چیه . 

چقدر بد هستن مادر شوهر های اینجوری . 😨

تروخدابرای من دعاکنید بچم اول سالم باشه بعدش پسر اخه خانواده شوهرم مسخرم میکنن دخترزام خیلی استرس دا ...

عزیزم اصلا دختر یا پسر شدن بچه بستگی به پدر داره نه شما٫ اگه از طرف پدر Y باشه پسر ولی اگر اسپرم پدر X باشه دختر میشه. 

لعنت به بیسواد هایی که اینجوری استرس ایجاد میکنن واسه خانوم ها. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم ها من دیروز رفتم تست اول غربالگری و nt ٫ ضربان قلب بچم ۱۶۳ بود. ۱۲ هفته و ۲ روز بود. جنسیت مشخص نبود هنوز ولی

ویار من به ترشی٫ قرقروت٫ چیپس٫ پفک و کلا ترشیجات هست 😁 و توی این مدت اصلا حالت تهوع نداشتم٫ کلا هیچ تغییری نکردم ٫ نه تنبل شدم نه بی حال .😜

شما حدس میزنید نی نی من دختر یا پسر؟؟؟ 😋

2742
2738

سلام بچه ها منم حالت تهوع ندارم همه چی میخورم مخصوصا لواشک و آش دوغ...ویارم بالاست از گوشت و مرغ هم متنفر نشدم دستام خشکه صورتم خیلی جوش زده بیشتر وقتا بیحالم 

هنوز جنسیت نی نیم مشخص نیست بنظر شما جنسیت نی نیم چیه?

بخاطر پوزيشن نامناسب جنين دقيق نتونس ببينه گفت چون چيزي نديدم احتمال دختر بودنش زياده. من همه ...

ببخشین میگن اگه سینه راست از چپ بزرگتر باشه بچه پسره بنظرت این حرف صحت داره یا تو خودت تجربه کردی?

2706