2737
2734

تو رو خدا خسته شدم از بس گشتم 

می‌خوام پوستم عالی بشه 

چیزی که واقعا ازش نتیجه دیده باشید و دوستتون متحول شده باشه و عالی شده باشه 😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تو اینستا ی پک گرفتم برای تیرگی ولی هنوز یک ماهم نشده ولی نتیجه گرفتم تو پیجش ضد چروک و اینا هم داره ولی امتحان نکردم... 

البته مال دکتر بیز هست محصولات دکتر بیز معمولا خوبه همیشه 

والا منم دنبالشم چن شب پیش از یکی از بلاگرا پرسیده بودن (مهدیس فود)چیکار میکنی پوستت انقد صافه ؟گف استرس و نگرانیو از خودم دور میکنم شبا زود میخوام قبل خوابم صابون (نمیدونم گف صابون یا کرم) سفیدآب کردستان استفاده میکنم...بجه ها کسی استفادع کرده؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2738
والا منم دنبالشم چن شب پیش از یکی از بلاگرا پرسیده بودن (مهدیس فود)چیکار میکنی پوستت انقد صافه ؟گف ا ...

صابون سفیداب من دارم چیزی نیست که روش حساب کنی. قطعا یا پوستش ارثیه یا کارهای دیگه ای میکنه که نگفته

بنظر من این کرم ها ج نمیدن شاید هم بدن نمیدونم

ولی من چیزی ک دارم ازش نتیجه میبینم رو برات میگم

من پوستم خیلی داغون و افتاده بود با اینکه سنی ندارم

۱)

شما هر روز هفت تا هشت لیوان آب بنوش 

۲)من هر روز ماسک سیب زمینی میزنم رنده میکنم آبشو با پنبه میزنم ب صورتم سیب زمینی تازه باشه اینو تقریبا صبح ها استفاده میکنم

بعدم با آب یخ صورتمو میشورم باعث سفتی پوست میشه

۳)

عصر ها معمولا ماسک هلو میزنم ویتامیناش برای پوست مفیده دوباره بعدش با اب سرد صورتمو میشورم

۴)شب ها با روغن ارگان خالص پوستمو ماساژ میدم البته روزا هم میشه استفاده کرد ب عنوان ضد افتاب هم استفاده میشه

از اینا دارم نتیجه میبینم

از امروز شروع کن😍✋🏻

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
کامان

ب همه نمیسازه و انچنان هم خوب نیست من داشتم البته شاید برا یکی دیگه ج بده

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
با اجازه ی استارتر سوال من هم هست لطفا تجربتون بگید!

بنظر من این کرم ها ج نمیدن شاید هم بدن نمیدونم

ولی من چیزی ک دارم ازش نتیجه میبینم رو برات میگم

من پوستم خیلی داغون و افتاده بود با اینکه سنی ندارم

۱)

شما هر روز هفت تا هشت لیوان آب بنوش 

۲)من هر روز ماسک سیب زمینی میزنم رنده میکنم آبشو با پنبه میزنم ب صورتم سیب زمینی تازه باشه اینو تقریبا صبح ها استفاده میکنم

بعدم با آب یخ صورتمو میشورم باعث سفتی پوست میشه

۳)

عصر ها معمولا ماسک هلو میزنم ویتامیناش برای پوست مفیده دوباره بعدش با اب سرد صورتمو میشورم

۴)شب ها با روغن ارگان خالص پوستمو ماساژ میدم البته روزا هم میشه استفاده کرد ب عنوان ضد افتاب هم استفاده میشه

از اینا دارم نتیجه میبینم

از امروز شروع کن😍✋🏻

البته اگه میخاین ج بگیرین ب صورت مستمر و پشت سرهم انجام بدین هیچکدومش برا پوست ضرر نداره

2706