2752
2734
عنوان

تو رو خدا یه کرم روشن کننده و جوانسازی ضد چروک آبرسان

| مشاهده متن کامل بحث + 26416 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یک خانوم دیدم قبلا پرلکه الان سفید شده بود

گفت کرم معجزه میزنم مامانم سفارش داد اما به نظرم پوست نازک میکننده وشکننده واگه قطع کنی دوباره برگرده به همون روز اول بلکه بدتر ،

من جرات نمیکنم

البته خداروشک پوستم بد نیست،

نمیدونم هیدرو کینون داره 

داخلش 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
از این کرما جرات نمیکنم

منم معلوم نیست چی توش هست

که انقد زود جواب میده

سرظان پوست خدا نکرده نگیره کسی

اب زیاد بخور

برای پوست خوبه

شاد میکنه

صابون اصل زردچوبه مارک پیاری

شنیدم خیلی خوبه

از عطاری معتبر بگو اصلش میخام

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
وقت میخواد این کارا 😥ولی آب زیاد میخورم

نهایت هرکدوم بیست دقیقه طول بکشه در طی یک ماه تاثیر فوق العادشو میبینی 

هرچیزی تلاش میخاد 

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

سلام دوستان وقتتون ب خیر دوستان همکاران من داروساز هستند و خودشون سازنده و پخش کننده کرم معجزه هستند متآسفانه نمونه های تقلبی این محصول خیلی تو بازار زیاد شده  ک از هیدروکینون تو مواد پایه ی کرم استفاده می کنند ک ب شدت برای پوست مضره و لک ها و تیرگی ها بعد از قطع کرم ب شدت برمی گردند همکاران من میگند ما ب جرئت می تونیم بگیم توی داروسازیمون در این کرم ها از هیدروکینون استفاده نمی کنیم و از آزلاییک اسید و مواد پایه ی با کیفیت و گرون قیمت استفاده کردیم ک با مصرف کرم و تاثیر فوق العاده اون ب وضوح متوجه میشید و حتمآ این کرم ها رو از جاهای معتبر تهیه کنید زیرا از مواد بی کیفیت و هیدروکینون دار در ترکیب پایه ی این کرم ها استفاده میشه ک ممکنه اثر ناچیز آنی داشته باشه ولی با قطع کرم ب سرعت قابل بازگشته و در حال حاضر نمایندگی فروش این محصولات با من هست اگر مایل ب استفاده ی از این کرم ها برای لک،  کک مک، تیرگی زیر چشم، چین و چروک، روشن شدن چند درجه ای پوست، پر شدن منافذ پوست، جای جوش،  شفاف شدن پوست ، آبرسانی و کلاژن سازی پوست و لیفتینگ پوست هستید در روبیکا پیام بدید و مشخصات پوستتون رو بفرستید تا مشاوره بگیرید و نوع کرم مورد نیاز پوستتون برای درمان براتون ارسال بشه . 09301328313
دقت کنید  دوز کرم و مواد افزودنیش خیلی مهمه.

سلام.دوستان ۷ ساله مصرف کننده محصولات اوریفلیم هستم.بسیار راضی ام. خودم مستقیم از سایتش سفارش میدم . دوسه هفته بعد بدستم میرسه . همه چی هم داره . کرمهای جوانساز وآبرسان ولیفت و ضدلک و ضدجوش و... کرمها وروغنهای بسیار سبک وزودجذب تقویت مو ، رژلبهای بدون سرب و گیاهی ، شامپو بدن وشامپو ضدریزش و .... خلاصه هرچی فکر کنید داره . کاتالوگ هاش معرف محصولات اورجینال سوئدی هستن. قیمتهاشم خیلی مناسبه .اگر خواستید راهنماییتون میکنم که چطوری عضو رایگان شرکت بشید و محصولات رو با ۳۰ درصد زیر قیمت بازار تهیه کنید. خودم فیشیالیست هستم. به کلاینت های عزیزم کرم های این برند رو میدم وبسیار راضی هستن.09125135790

عزیزم من برای جوانسازی صورت و گردنم هایفو انجام دادم واقعا میتونم بگم بهترین نتیجه‌ای که میشد و گرفتم پوستم کامل ۱۰ سال جوون شده 

شماره دکترمو میزارم کارش عالیه . خانم دکتر عباسی ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶

عزیزم من  سه سال بوتاکس کردم ولی دیگه خسته شدم ۵ ماهه از یه عطاری خیلی معروفی کرم چروک و جوانساز میگیرم خییییلی راضییم خدا خیرشون بده کاش از اول  با میدونستم  ارسال دارن کلی هم محصولات دارن اصل و عالی من چاقی صورت گرفتم با کرم جوانساز رفع چروک خییلی عالیه بود این شمارشونه پیجشون رو بلد نیستم کپی کنم 

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲    حتما پیام بده تا سلام عزیزم کانالشون رو برات بفرستن محصولانشون رو با رضایت مشتریاشون ببین عالیه