2737
2739
عنوان

انتظارات عجیب و غریب همسرم

399 بازدید | 25 پست

سلام خانوما من وقتی تازه ازدواج کردم طلاهامو بخاطر بدهی شوهرم فروختم بعدا که حرفی پیش میومد میگفت منکه اجبارت نکردم خودت کردی اصلا قدر ندونست گذشت.

حالا من کارمندم خودم یه ماشین خریدم به اسممه یه مقدار طلا هم دارم شوهرم یه مدته بیکاره الان به استخدام یه شرکت در اومده ماهی 9الی 12 تومن بهش میدن به شرطی که یه نیسان تمیز یخچال دار بخره برای جابه‌جایی مواد لبنی 

الان انتظار داره من ماشینمو بفروشم با طلاهام یه نیسان به اسم اون بخرم من حاضرم اینکارو بکنم چون به سختی به سر برج میرسیم میخایم شوهرم یه کاری داشته باشه 

ولی بشرطی که نیسان رو به اسم من بکنه چون خدا می‌دونه چقدر سختی کشیدم تا تونستم ماسیمو طلا بخرم 

شوهرا چرا اینطوری شدن خدایا

نمیتونی وام بگیری قسطشو بده

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عریز اصلا نفروش یا قبول کنه بنامت کنه خواستی بده انجوری فردا چیزیم به دست بیارع میگه خودم زحمت کشیدم مثل قبل گفته مخواستی ندی

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2740
از وقتی بهش گفتم باید نیسان و به اسمم کنی رفته تو قیافه و خودشو میگیره اگه بهش اعتماد داشتم و می‌دون ...

صبر کن از تو قیافه در میاد 

سعی کن توجیهش کنی 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
عریز اصلا نفروش یا قبول کنه بنامت کنه خواستی بده انجوری فردا چیزیم به دست بیارع میگه خودم زحمت کشیدم ...

بخدا یه بار گفتم من طلاهامو بخاطرت فروختم گفت کی زورت کرد

قسط چیو؟من خودم میتونم بخرم بدم دستش ولی اون می‌گه به اسم خودش باشه

قسط وام

ماشین و طلاتو نفروشی یه وام بگیری با پول وامت ماشین بخری حالا به اسم هر کدومتون قسطاشو شوهرت بده

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
عریز اصلا نفروش یا قبول کنه بنامت کنه خواستی بده انجوری فردا چیزیم به دست بیارع میگه خودم زحمت کشیدم ...

همین یادمه قبلا بهم گفت میخام با روغن خودت سرخت کنم البته ۴سال پیش بخاطر این قدر نشناسیش چقدر گریه کردم

قسط وام ماشین و طلاتو نفروشی یه وام بگیری با پول وامت ماشین بخری حالا به اسم هر کدومتون قسطاشو شوهر ...

عزیزم فکر نکنم وام این‌جوری گیرمون بیاد نیسان یخچالدار بالای۲۵۰س البته مدل پایینش

عزیزم فکر نکنم وام این‌جوری گیرمون بیاد نیسان یخچالدار بالای۲۵۰س البته مدل پایینش

تصمیم سختیه ولی از حقت کوتاه نیا به اسم خودت باشه 

2706