2752
2734
عنوان

مردی ک تو بارداری دس رو زنش بلند میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 62 پست

عزیزم توروخدا خودتو ناراحت نکن برای بچه خوب نیست سعی  کن این روزا به خاطر بچه باهاش اصلا بحث نکنی چون آسیب میبینه

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردا همه بی شخصیتن دیگع فرق نمیکنه حامله باشی یا نمیفهن 

ن جمع نبندین نمیشه جامعیت داد - همه ی مردها شامل برادرها و پدران ما هم میشن مثل اینکه بگید همه ی زنها فاحشه هستن😐

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2731
😭شامشو خورد برقارو خاموش کرد ک بخوابه

حالا عصبی شده ولی فردا صبح سروسنگین باهاش رفتار کن و وقتی علتشو میپرسه یواش باهاش حرف بزن - توی دوران بارداری ب هییییچ وجه استرس ب خودت راه نده 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

خدا لعنت کنه مردی رو که تو حاملگی دست رو زنش بلند میکنه 

شوهرمن ۷ماهه بودم هلم داد با شکم خوردم زمین 

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
😭هیچی نگفتم سکوت کردم ...بهم گفت روانی ای...گفتم من یا تو؟

میدونم عزیزم ولی ببین مثلا یه بار بگو بهتره به برادرم زنگ بزنی اگه زد که چه بهتر اگه نزدم به یه طرفت آخه ببین الان زنگ بزنه بعد این بی احترامی چه فایده

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2706