2737
2739

سلام اپرا جان.

امیدوارم خوب باشی.

حتما شما منو یادت نیست اما قبل تر ها که تاپیکت رو قفل نمیکردی من میومدم و برات پیام میذاشتم.

یه مدت نی نی سایت نبودم بعد اومدم دیدم نیستی، تاپیکات قفله.

همیشه پیامم رو خوندی و بهم کمک کردی.

میشه لطف کنی الانم بخونی؟

راستش حالم خیلی بده. هر روز هم بدتر میشم. بیست و چند روز پیش پدر و خواهرم رو تو یه سانحه رانندگی از دست دادم. مادرمم حالشون خوب نیست. من تهران بودم اونا شهرستان. بیشتر از یکسال بود ندیده بودمشون. همه چیز انقد ناگهانی و در لحظه اتفاق افتاد.. 

من به خدا و زندگی بعد از مرگ اعتقاد ندارم. نمیتونم قبول کنم .چطور باید بپذیرم همه چیز با مرگ تموم شده؟ میدونم این مسئله خیلی شخصی هست اما میشه بگی شما به زندگی بعد از مرگ اعتقاد داری؟ چطور میتونی خدا رو باور داشته باشی؟

@اپرا‍ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@اوپرا     اوپرا جون منم کارت دارم شما رماتیسم داری چه میکنی دارو یا طب سنتی میخوری مهپع ...

سلام

بیماری من دقیقا رماتیسم نیست

ولی عین رماتیسم خودایمن هست

دارو میخورم و به طب سنتی معتقد نیستم

😁
2740

سلام

منم یه عزیز رو اینجوری از دست دادم

تا آخر عمرم یادم نمیره گفت بیا تولدم و نرفتم

سخته فرفری من

خدا عزیزانت رو رحمت کنه

باهاشون حرف بزن

جدای خیرات و این حرفها با اونا حرف بزن

دنیا جای سختی هست

خیلی نظریه ها وجود دارند

من معتقدم اینجا یه ایستگاه هست

قراره بریم توی بغل خدا

همه خوشحال تر باشیم

همه سبک تر باشیم

بابا و آجی زودتر رفتند 

شما دیرتر 

خیلی سخته این دنیا 

😁

اونی که میخوای من نیستم

اما شرایط خیلی سخته...

بشین بنویس همه چیزایی که نو دلت بنویس خیلی آرومت میکنه حتما امتحان کن به پدرت به خواهرت نامه بنویس باهاش راحت حرف بزن اگه گریه ات اومد گریه کن....

💖💖خدایا شکر💖

استارتر خدا رفتگان شمارو بیامرزه و خدا بهت صبر بده .

اوپرا  راست میگه دنیا جای سختیه . گا هی هم جای قشنگیه ولی بدون مثل برق و باد عمر آدم می گذره وقتی به عقب نگاه میکنی میگی ۷۰ سال رو تو یک چشم بهم زدن گذروندم  پس به اومید دیدارشون تو اون دنیا صبر داشته باش و‌خیرات کن براشون

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
سلام منم یه عزیز رو اینجوری از دست دادم تا آخر عمرم یادم نمیره گفت بیا تولدم و نرفتم سخته فرفری م ...

مرسی اپرا جانم

حرفات رو مینویسم و همیشه میخونم و تو ذهنم حک میکنم.

واقعا ممنونم که هیچوقت ناامیدم نمیکنی

مرسی اپرا جانم حرفات رو مینویسم و همیشه میخونم و تو ذهنم حک میکنم. واقعا ممنونم که هیچوقت ناامیدم ...

عزیزی فرفری من

کاش میشد بغلت کنم

غصه خیلی آدم رو عاجز میکنه 

غم نبودن عزیزان 

آدم میگه کاش فقط بشه یه بار دیگه ببینمشون 

میفهممت 

با خدا با بابا و آجی حرف بزن 

با مامان حرف بزن

از خاطرات خوب بگید 

😁
2706