2733
2734
عنوان

درمان درگیری ۲۰ درصدی ریه

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 74 پست
بله عزیزم دونه ای ۱۲ میلیون تومن  که اصولا توی چهار تا شش دوز تزریق میشه الان بیمارستان جم د ...

وای خیلی گرون شده

تازه برادرشوهرم پرستاره به من گفت اگه بیمارستان نداشته باشه خودم برات میارم آشنا داره داروخونه

اونم قیمتش همون ۱۲۰۰بود

احتمالا گرون شده

خوب شد من الان درگیر نشدم🤣🤣🤣

من خل نیستم شرایط انتخاب اسم کاربری منو وادار به انتخاب این اسم کرد.. از این به بعد منو سحر صدا کنید با تشکر  
خب اکسیژنش ۹۲بود 

خب چه بهتر

اصلا نیازی نبود به تزریق

رمدسیویر عوارض خیلی بدی داره هاااا

مجبورن فعلا بزنن به کساییکه درگیری ریه بالای ۳۵ دارن

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۷روز بستری بودم

بیمارستانمم خصوصی بود بیمه منم نیرو مسلح بود قبول نکردن

با حساب کردن دارو و رمدسیور من ۱۳میلیون و ۵۰۰ دادم

فقط اکتمرا رو خودمون  تهیه کردیم ... ۲میلیون و ۵۰۰ ام هزینه زیرمیزی شد تا تخت برام خالی کنن یعنی ۱۵.۵۰۰ در مجموع

من خل نیستم شرایط انتخاب اسم کاربری منو وادار به انتخاب این اسم کرد.. از این به بعد منو سحر صدا کنید با تشکر  
وای خیلی گرون شده تازه برادرشوهرم پرستاره به من گفت اگه بیمارستان نداشته باشه خودم برات میارم آشنا ...

عزیزم

من خودم دکترم

داروخونه دارم

ببخشید خیلی چرت گفته به شما

فکر کردید چرا انقدر مردم دارن از کرونای دلتا میمیرن؟؟

چون پول ندارن عزیزم

من ۷روز بستری بودم بیمارستانمم خصوصی بود بیمه منم نیرو مسلح بود قبول نکردن با حساب کردن دارو و رمد ...

پس چرا گفتی ۱،۲۰۰

تعجب کردم🤦🏼‍♀️😂😂

ان شاالله که عوارض بدی نداشته باشه🙂

عوارض رو هر دارویی داره اونم داروهای کرونا که خیلی قوی ند مایعات زیاد مصرف کنه خودشو تقویت کنه مشکلی پیش نمیاد

برا تزریق اکتمرا از من رضایت گرفتن چون گفتن به شدددددت سیستم ایمنیت رو پایین میاره اندازه یه بچه ۳ماهه و کلی عوارض دیگه ولی گفتن نجاتت میده که من رضایت دادم

وقتی چاره ای نباشه باید عوارض رو به جون خرید چاره ای نیست

بعد چندروز بهتر شدین؟یکی از عزیزام ۲۰درصد درگیری داره تو خونه تزریق میکنن براش دستگاه اکسیژن و اینا ...

مگه حالشون چجوریه؟ مطمئنی فقط ۲۰ درصد درگیره ؟؟

عزیزم من خودم دکترم داروخونه دارم ببخشید خیلی چرت گفته به شما فکر کردید چرا انقدر مردم دارن از ک ...

کی چرت گفته؟؟

خدایی دونه ای ۱۲ میلیون خیلیه

بله خیلی زیاده

تازه میگن دیروز ۱۸ تومن بود

آخه گفتن همسرم بجای ۶ دوز باید ۱۰ دوز بزنه

که خریدیم و گفتن لازم نیست

دوباره پس دادیم 

مگه حالشون چجوریه؟ مطمئنی فقط ۲۰ درصد درگیره ؟؟

۲۰درصد درگیری داشتن

با سطح اکسیژن۹۲که هی بالا پایین میشد

تب لرز

سرفه های وحشتناک

افت ضربان قلب درحد۵۳/۴

درد قفسه سینه

برای همین دکترشون تشخیص دادن تزریق کنن