2733
2734
عنوان

درمان درگیری ۲۰ درصدی ریه

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 74 پست
همون که گفته یک و دویست میارم برات🙄

اتفاقا همون شب ۶دوز آورد گفت یخچالیه دورش یخ گذاشت اومد باهامون بیمارستان گفت اگه نداشتن بهشون بدم زودتر تزریق رو شروع کنن

دونه ای ۱۲۰۰داده بود عزیزم

که بیمارستان گفت ما هم با همین قیمت میزنیم میخوای فاکتورش رو برات بفرستم

من خل نیستم شرایط انتخاب اسم کاربری منو وادار به انتخاب این اسم کرد.. از این به بعد منو سحر صدا کنید با تشکر  
اتفاقا همون شب ۶دوز آورد گفت یخچالیه دورش یخ گذاشت اومد باهامون بیمارستان گفت اگه نداشتن بهشون بدم ز ...

۶ دوز یک و دویست ؟؟؟ چرا انقدر ارزون؟

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۶ دوز یک و دویست ؟؟؟ چرا انقدر ارزون؟

من گفتم‌دونه ای ۱۲۰۰

برو پیامهامو بخون

من خل نیستم شرایط انتخاب اسم کاربری منو وادار به انتخاب این اسم کرد.. از این به بعد منو سحر صدا کنید با تشکر  
من گفتم‌دونه ای ۱۲۰۰ برو پیامهامو بخون

آخه دونه ای یعنی چی؟؟

یه ویال ۱۲ میلیون تومنه

که توی ۵ یا ۶ دوز تزریق میکنن

من متوجه نمیشم شما چی میگی عزیزم

اوکی 

2731
آخه دونه ای یعنی چی؟؟ یه ویال ۱۲ میلیون تومنه که توی ۵ یا ۶ دوز تزریق میکنن من متوجه نمیشم شما چی ...

هر یک دوز ۱۲۰۰

عزیزم باید حتما پیش یه متخصص عفونی یا داخلی ببریدشون تا زودتر جلو درگیری ریرو بگیرن منم همسرم ۲۰ درصد درگیری ریه پیدا کردن ودارن تزریق میکنن ۶تا رمدیسیویر و ۱۰تا دگزا شد ۱و۲۰۰ با بیمه ولی حتما مایعاتم بهشون بدین فقط من احساس میکنم خیلی امپول و دارو نوشته براش نسبت به درگیری ریش که بالا نبود 

2740
عزیزم من خودم دکترم داروخونه دارم ببخشید خیلی چرت گفته به شما فکر کردید چرا انقدر مردم دارن از ک ...

سلام عزیزم من ده درصد درگیری دارم دکتر بهم گفت همین الان برو رمدسیور تزریق کن من نرفتم ولی از حرفش استرس گرفتم گفتم با دارو خوب نمیشه گفت حیفه بذا بدتر نشی

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
سلام عزیزم من ده درصد درگیری دارم دکتر بهم گفت همین الان برو رمدسیور تزریق کن من نرفتم ولی از حرفش ا ...

عزیزم

ایشالا زود خوب میشید 

به حرف دکترتون گوش بدید حتما

ولی نظر من اینه بهتره قرص فاویپیراویر مصرف کنید

چون اونم مثل همون رمدسیویر هست منتها خوراکیش

نگران نباش خوب میشی😍🙏درنهایت هرچی خودتون صلاح میدونید 

من نمیتونم چیزی بگم 

عزیزم ایشالا زود خوب میشید  به حرف دکترتون گوش بدید حتما ولی نظر من اینه بهتره قرص فاویپیراو ...

ممنونم عزیزم همسرم پرستاره اونم میگه تو بیمارستان ما ده درصدو رم تزریق نمیکنن

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
ممنونم عزیزم همسرم پرستاره اونم میگه تو بیمارستان ما ده درصدو رم تزریق نمیکنن

بله کاملا درست میگن

دیگه تقریبا همکاریم میدونیم دیگه😘😘

2706