2733
2734
عنوان

بچه ها ی خانمی هست

372 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها ی خانمی هست ک همه رازاشو قبل و بعد ازدواج ب من میگف

و من همیشه راهنماییش میکردم

اینقد براش وقت میزاشتم و ب درد دلاش و مشکلاتش گوش میدادم و باهاش همفکری میکردم

ولی درکمال ناباوری ب خاطر ی موضوعی اینقد ب من توهین کرد ک تا الآن ک یک ماه از اون ماحرا میگذره هنوزم تو شکم و حالم خیلی بده

تازه فهمیدم ک خوبی کنی بدی میبینی واقعا حقیقته

اگه کسی هس تا بگم چیکار کرد

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

وفرما

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو.

اره منم خوبی کردم گازم گرفتن𓆩😔𓆪 

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731

این جور افراد عادتشونه 

"ممد جانم تو تنها ببعی علفزار دلمی"   "اینقد دوست دارم کاش میتونستم همین الان ببرمت محضر طلاقت بدم"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 ما اینقد خوبیم باهم هرکی میبینه مارو میگه عههع شما هنوز باهمین!   =/                                                                             
2740

تو ماشین بودیم باهم من سرگرم بودم با بچه هام یهو خودش،و جاریش سرو صداشون بلند شد

بد و بیراه میگفتن ب همدیگه

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
وا چ نمک نشناس میبستیش به فحش چرا ناراحت شدی 

خیلی ناراحتم ک درست و حسابی جوابشو ندادم

واقعا من خیلی بی عرضم

خیلی ناراحتم ک درست و حسابی جوابشو ندادم واقعا من خیلی بی عرضم

حالا تعریف کن بعد جواب میدی.. منتظریم مثلا

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!