2737
2734
عنوان

بچه ها ی خانمی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 28 پست
خب

بعد جاریش پیاده شد محکم درو کوبید ب هم

بعد شوهر همون خانم اومد و پشت فرمون نشست و حرکت کردیم دیگه نپرسیدم چی شد

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش پیش خواهر اون خانم نشسته بودم ک یادم اومد گفتم میگم خواهرت و جاریش چیشون شد یهو

گف مگه جی شده

گفتم یهود دعواشون شد

گفت والا نمیدونم

همییییین

روز بعدش زنگ زد اینقد بد و بیراه تحویلم داد ک نگو

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
2731
میشه کامل بگی؟اینجوری هم هلاک میشیم هم گم میکمیم پستو

چشم

اون فامیل همسرمه

بهم گف ک خانم تو ی غریبه ای پاتو از زندگی من بکش بیرون

جای غریبه ها وسط ما نیس حق نداری اسم منو یا موضوعی در باره خانواده ما ب زبون بیاری

وا چرا😐😐

میگه ک تو حرف رسونی کردی و موضوعو بزرگ کردی نباید اسم منو میوردی تو بین ما ی غریبه ای

بخدا من چیزی نگفتم

فقط گفتم چی شد 

چشم اون فامیل همسرمه بهم گف ک خانم تو ی غریبه ای پاتو از زندگی من بکش بیرون جای غریبه ها وسط م ...

دلش از جاریش پر بوده سر تو خالی کرده😐 جهندم دیگه ارتباط نداشته باش باهاش حتی اگه معذرت خواهی کرد

2740

منم همینم.خوبی میکنم بدی میبینم.خیلی بده اینجوری ادم حالش از خوب بودن خودش بهم میخوره

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
میگه ک تو حرف رسونی کردی و موضوعو بزرگ کردی نباید اسم منو میوردی تو بین ما ی غریبه ای بخدا من چیزی ...

شاید خواهره چیزی گفته

مثلا اینکه سرزنشش کرده که چرا جلو چشمت تو دعوا کردن و این حرفا خلاصه پیازداغو زیاد کرده

دلش از جاریش پر بوده سر تو خالی کرده😐 جهندم دیگه ارتباط نداشته باش باهاش حتی اگه معذرت خواهی کرد

بخدا همه رازاش پیش منه کافیه دهن باز کنم ب فنا میره

موقه گفتن اون همه راز من غریبه نبودم حالا شدم؟

منم همینم.خوبی میکنم بدی میبینم.خیلی بده اینجوری ادم حالش از خوب بودن خودش بهم میخوره

منم خیلی حالم بده

شاید خواهره چیزی گفته مثلا اینکه سرزنشش کرده که چرا جلو چشمت تو دعوا کردن و این حرفا خلاصه پیازد ...

منم اولش فک کردم اینجوره ولی اینطور نیس

خواهرهذفقط گفته چی شده بین تو جاریت 

اون برگشته گفته مافقط فلانی تو ماشین همرامون بود حالا زنگ میزنم میشورمش

و قطع کرده ب من زنگ زده