2737
2734

دوستای عزیزم بنا به دلایلی مجبور شدم نی نی رو شش ماهگی از شیر بگیرم شیر خشک بدم الان از دیروز ندادم یه سینم پر شده شده عین سنگ نمیتونم نفس بکشم درست رو قلبمه 

شما چیکار کردین دیگه نیومد شیر ؟

الان چیکار کنم بدوشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بزار همینجوری خشک میشه دیگه  بدوشی ک بیشتر میاد میتونم بپرسم چرا ندادی؟؟توکه اینهمه شیر داری ...

شدم ۴۲ کیلو اونقدر لاغر که نمیتونم پله پایین برم سرم گیج می‌ره پاهام میگیره 

مقوی بخور دیگه شیر خرما شیر موز سویق گندم  جو سنجد کنجد بخور گوشت گوسفند هفته ای سه بار بخور مولتی ویتامین مصرف کن بادام بخور

2738

اخی عزیزم منم یادمه همینجوری بودم انقد ضعسف شدم ولی خیلی بخودم رسیدم واس من خیلی مهم بود ک بچم شیر خودمو بخوره 

مکمل و مولتی پرینتال و قرص اهن نمیخوری؟؟

آب ماهیچه و قلم و جگر اینا چی؟؟

عزیزم با بچه کاری ندارم ولی بخودت برس تو باید یه مادر قوی باشی

برای حال روحی شوهرم یه صلوات میفرستی  
اخی عزیزم منم یادمه همینجوری بودم انقد ضعسف شدم ولی خیلی بخودم رسیدم واس من خیلی مهم بود ک بچم شیر خ ...

خیلی یه خودم رسیدم نشد 

الآنم داروی چاقی خوردم میترسم کرتون داشته باشه برا همین نمیتونم بدم الان بر جور پشیمونم 

خیلی یه خودم رسیدم نشد  الآنم داروی چاقی خوردم میترسم کرتون داشته باشه برا همین نمیتونم بدم ال ...

ن اصصلا داروی چاقی اینا نخور چون چندماه دیگه خود به خود وزنت میره بالا چون بچه به غذا خوردن میوفته مجبور نیسی همش شیر بدی شاید روزی یکی دوبار 

بعدشم گلم وزن ملاک نیس 

مهم قوی بودنو بنیه داشتنه تو اگه چیزای مقوی بخوری جون میگیری تا میتونی بخور

برای حال روحی شوهرم یه صلوات میفرستی