2733
2739
عنوان

عمل سوراخ قلب نوزاد

5029 بازدید | 39 پست

سلام واسم دعا کنید بعد از هفت سال خدا بهم بچه داد قلبش سوراخه سه ماهه است باید عملش کنن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

انشالله صحیح و سلامت بیاد بغلت

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشالله سالم میاد بغلت عزیزم😊❤

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
دلم خیلی گرفته من خیلی بدشانسم 😭😭😭😭😭

گر نگهدار من آنست که من میدانم

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

نگران نباش خدا خودش مواظب هدیه ای هست که بهت داده

ان شالله بیای تاپیک بزنی که عمل به آسانی و موفقیت آمیز انجام شد

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2740

عزیزم پسر خاله شوهرم اینجوری بود. ولی خب عملش نکردن تا 5 سالگی فک کنم.بعد عمل کردن خدارو شکر الان خوبه. ولی خب شرایط هر بچه ای باهم فرق داره. انشالا بچه شما هم سالم میاد پیشتون. براش آیه الکرسی میخونم

[QUOTE=204633272]نه عملش نکن داداشم اینجوری بود بزرگ شد خوب شد فقط اگه پسره ختنش نکنید بدون بیهوشی ی ...

عززیزمم من حسم قویه قول میدم خوب شههه نگران نباش خوب خوب میشه تاپیک بزن خبر بده و فقط نذر امام حسین کن بخدا خوب میشع ها😘😘

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد نگران نباش خدا خودش مواظب هدیه ای هست ...

با خدا خییییییلی خیییییلی قهرم انقدر دکتر رفتم. تا بالاخره بعد هفت سال بچه دار شدم الانم بچه ام. مریضه 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

با خدا خییییییلی خیییییلی قهرم انقدر دکتر رفتم. تا بالاخره بعد هفت سال بچه دار شدم الانم بچه ام. مری ...

اا قهر نکن تو دلته فقط صداش کن بگو تحمل نداری حله بقیش

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
2706