2733
2734
عنوان

بنظرتون جنسیت بچم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 55 پست

من حالم افتضاح بد بود ...هی میرفتم درمانگاه سرم وصل میکردن بهم .... تا الان هم حالم بعضی وقتا بد میشه باز ..همه میگفتن این دیگه دختره ...ولی رفتم سونو گفت پسره خیلی تو زوقم خورد ....گریه‌کردم شوهرم هی دلداریم میداد بیچاره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره منم سردخترم خیلی تنبل بودم واسه همین گیج شدم

من سر دخترم زرنگو کاری بودم تا روز زایمان ی جا بند نبودم خونم طبقه چهارم بود اصلا انگار نه انگار باردار بودم ولی سر پسرم تنبل فکر نکنم به این چیزا باشه

وقتی رفتم سونو اخرین نفر بودم دکتر خیلی عجله داشت ......ب شوهرم میگم نکنه دکتر اشتباهی دیده باشه ...هی دعا میکنم که خدایا کمکم کن منو ب ارزوم برسون خیلی منو شوهرم دختر دوست داریم ...

به بچه کچیکت شیر خودتو میدی؟؟من شیر خشک دادمش دیگه شیر ندارم

هم شیر خودمو هم شیرخشک وابسته به شیرم هست تا ندم نمیخوابه وعده های شیر خشکش رو بیشتر کردم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
من حالم افتضاح بد بود ...هی میرفتم درمانگاه سرم وصل میکردن بهم .... تا الان هم حالم بعضی وقتا بد میش ...

خدا برات حفظ  کنه حکمت خداست نباید ناراحت باشی

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
پسرم دیگه سینمو نمیگیره انگار بد مزه شده شیرم  الان که ۹ ماهشه چند کیلو هست ؟ پسره یا دختر؟؟

پسره الان ۹ کیلو هست خیلی جنب و جوش داره یک جا بند نمیشه قربونش برم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
پسره الان ۹ کیلو هست خیلی جنب و جوش داره یک جا بند نمیشه قربونش برم 

خدا حفظش کنه عین پسر منه

ماشاالله خیلی زود نشست ۴نیم ماهش بود الان عجله داره راه بره فقط میگه راه ببرینم پدرمو در اورده😅