2733
2734
عنوان

بنظرتون جنسیت بچم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 55 پست
خدا حفظش کنه عین پسر منه  ماشاالله خیلی زود نشست ۴نیم ماهش بود الان عجله داره راه بره فقط میگه ...

ممنونم همچنین بچه های شما رو خدا حفظشون کنه

اره اینم خیلی شوق را رفتن داره خودشو به مبل و پشتی میگیره راه میره 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ولی پسرای من بزرگه۸سالشه ...کوچیکه ۶سال ...ویار داشتم خیلی اذیت شدن شوهرم سر کار که میرفت کسی پیشم نبود براشون غذا درست کنه ...خیلی براشون ناراحت بودم ...بعد سه ماه و نیم کم کم بهتر شدم ...الان دارم براشون جبران میکنم 

عزیزم ماشاالله😊 خدا بخیر کنه با این وروجکا بارداریمون😅

اره بخدا من که میگم دیگه پیاده روی نمیخواد برم از بس دنبال این بچه راه میرم که جاهای خطرناک نره چون انشالله  سال دیگه دوتا میشن به همسرم گفتم داخل حیاط نرده بکشه جاهای خطرناک نرن

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

زایمان دوم وقتی رفتم زایشگاه یه خانم قبل خودم زایمان کرد همه سونو ها بش گفته بودن پسره ولی دختر بدنیا اورد ...خیلی ناراحت شد ...از ناراحتی خونریزی شدید کرد که ریئس بیمارستان  زنگ زد یه شهر دیگه براش یه تیم دکتر مجرب اوردن معالجه ش کردن ...تا صبح درگیرش بودن بیچاره ..

ولی پسرای من بزرگه۸سالشه ...کوچیکه ۶سال ...ویار داشتم خیلی اذیت شدن شوهرم سر کار که میرفت کسی پیشم ن ...

منم دقیقا  دو بارداری قبلیم همینجوری بود تا ۱۲ هفته نمیتونستم نگاه کنم به غذا رفتم خونه مامانم خداروشکر این یکی چون بچه کوچیک شیر میدم تا الان از غذا درست کردن بدم نیومده فقط از گوشت گوسفند بدم میاد و تهوع دارم بازم نسبت به دوتای قبلی بهترم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
زایمان دوم وقتی رفتم زایشگاه یه خانم قبل خودم زایمان کرد همه سونو ها بش گفته بودن پسره ولی دختر بدنی ...

حتما سونو خوب نرفته من سر پسرم ۱۲ هفته بهم گفت پسره 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤