2737
2739
عنوان

پرستاری یا مامایی

128 بازدید | 8 پست

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه💙

از نظر بازار کار و سختی و... پرستاری بهتره یا مامایی؟ 

لطفا اگر تجربه ای هم در این مورد داشتین بگین 💙

Tᴜʀᴇ ʜᴀᴘᴘɪɴᴇss ɪs ᴡʜᴇɴ ᴡᴇ ᴀʀᴇ ʜᴀᴘᴘʏ ᴡɪᴛʜ ᴏᴜʀsᴇʟᴠᴇs

اگه بخوای سر و کارت با مرد نباشه و علاقه ب دنیا اوردن نینی داری و نترسی مامایی بهتره.

من خودم مامایی آزاد قبول شدم نرفتم بخاطر هزینه شهریه هاش

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

بستگی به علاقه و روحیه‌ی خودتون داره، فکر کنم فعلا اوضاع استخدام پرستاری بد نیست، اما بنظرم خوبی مامایی اینه که خودت میتونی مطب بزنی و مستقل کار کنی و سختی شیفت شب و... نداشته باشی

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بخوای سر و کارت با مرد نباشه و علاقه ب دنیا اوردن نینی داری و نترسی مامایی بهتره. من خودم مامای ...

بیشتر نگران اینم که بازار کار نداشته باشه 😢

2728
بیشتر نگران اینم که بازار کار نداشته باشه 😢

پرستاری ومامایی ک کار داره.ماما ها میتونن مطب هم بزنن.

بازم من تجربه ای ندارم نظر بقیه هم ببین چیه

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
بستگی به علاقه و روحیه‌ی خودتون داره، فکر کنم فعلا اوضاع استخدام پرستاری بد نیست، اما بنظرم خوبی مام ...

خودمم به خاطره همینا مامایی رو بیشتر از پرستاری دوست دارم 

مرسی 😍💙

پرستاری ومامایی ک کار داره.ماما ها میتونن مطب هم بزنن. بازم من تجربه ای ندارم نظر بقیه هم ببین چیه

ممنونم😘💙

2740

ببین عزیزم خواهرم سه ترم رفت مامایی خوند بعدش پشیمون شد رفت پرستاری خوند چون تو تحقیقاتش فهمید خیلیا میرن پیشن دکتر زنان بعدشم بیشتر کارشناس مامایی ها پیش یک دکتر تو مطبش استخدام میشن خیلی آینده کارینداره خلاصه که پرستاری خوند خواهرم الان درسش تموم شده و 4 ساله مشغوله و هم تو موقیت شغلی خیلی راضیه هم آینده کارش