2733
2739
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 797230 بازدید | 14265 پست
بیمه من پارسیان بود.وقتی که معرفی نامه بردم 4 میلیون داد

آهان،ممنون عزیزم

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط سردیجات نیست موارد دیگه ای هم هست که باید رعایت کنیم.حتما پیش دکترگیاهی برو.

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 
2742
حالا به نظرتون نخوردن سردیجات و ماست و قارچ و بادمجان و ماکارانی و فست فود تاثیری داره ?  کسی ...

عزیزم استرس بدترین چیزیه که باعث فیبروم میشه من عاشق فست فودم ماهی یه بار یا دوبار گاهی دوماه یه بار هم میخورم از دکتر پرسیدم گفت اونکه هر روز بخوری ضرر داره وگرنه مشکلی نیست هوسی بخوری شکلات و قهوه هم همینطور

استرس مداوم چی بخورم چی نخورم خیلی ازار دهنده اس

بچه ها من هفته ب بعد بايد برم مطب آصف جاه ويزيتم كنه.ي سوال دارم من بهمن ماه سونو دادم،الان برم پيش ...

سلام خانم تیرماه

شما فردا می رید مطب دکتر آصف جاه؟

میخواستم بگم حتما بعدش بگید در موردش.چون من و شما تقریبا مثل همیم.

لطفا برای بارداری هم بپرسید و چسبندگی و ... 

ممنونم

2740
فقط سردیجات نیست موارد دیگه ای هم هست که باید رعایت کنیم.حتما پیش دکترگیاهی برو.

دوستم متخصص طب سنتی هست.بهم گفت همیشه شکمم با روغن تخم کتان ماساژ بدم که رحمم گرم باشه.و اینکه یه شب درمیان   یک ساعت قبل از خواب یک قاشق پودر بادام و یه قاشق عسل و کمی زعفران میکس کنم و بخورم.و استفاده کمتر از غذاهای سوداآور.مثل فست فود ،نوشابه ،قعوه،عدس،بادمجان،ماست و دوغ،قارچ .گوشت گاو و شتر.داشتن خواب منظم و از همه مهم تر دور کردن استرس و ورزش کردن 

سلام خانم تیرماه شما فردا می رید مطب دکتر آصف جاه؟ میخواستم بگم حتما بعدش بگید در موردش.چون من و ش ...

باشه عزيزم.من الان مطب دكترم منتظرم نوبتم بشه.

هر چه تبر زدي مرا زخم نشد جوانه شد🍀
سلام خانم تیرماه شما فردا می رید مطب دکتر آصف جاه؟ میخواستم بگم حتما بعدش بگید در موردش.چون من و ش ...

عزيزم دكتر منو سونو كرد گفت عملت سخت خواهد بود(يعني براي خودِ  دكتر)😕

از چسبندگي پرسيدم گفت الان نداري اما داشته باشي تو جراحي برطرفش ميكنم.👏🏻

گفت سعي ميكنم با لاپاراسكوپي درش بيارم.🙏🏻

گفت براي بارداري اگه پيگير درمانت باشي ظاهرا كه نبايد مشكلي پيش بياد.👶🏻

هزينه عمل ميشه شانزده تا هجده تومن.💸

گفت رحم بهيچ عنوان خارج نميشه.🙂

سونوي روي شكم انجام دادم شد صد تومن.نه ام آر آي نوشت نه واژينال🙂

همين چهارشنبه بهم نوبت عمل داد😶

هر چه تبر زدي مرا زخم نشد جوانه شد🍀
عزيزم دكتر منو سونو كرد گفت عملت سخت خواهد بود(يعني براي خودِ  دكتر)😕 از چسبندگي پرسيدم گفت ا ...

سلام ممنون از شما.

ان شاالله به سلامتی عمل کنید.

نمی دونید بیمارستان،بیمه طلایی فرهنگیان قبول میکنه؟ میشه واسم بپرسید.😘😘😘😘

عزيزم دكتر منو سونو كرد گفت عملت سخت خواهد بود(يعني براي خودِ  دكتر)😕 از چسبندگي پرسيدم گفت ا ...

راستی یه چیزی فیبرومتون و باز هم اینترامورال هفت سانتی نشون داد تو مطب ؟ بیشتر نبود تعدادش؟

2706