2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 794113 بازدید | 14242 پست
راستی یه چیزی فیبرومتون و باز هم اینترامورال هفت سانتی نشون داد تو مطب ؟ بیشتر نبود تعدادش؟

عزيزم خودم كه نپرسيدم از دكتر.چيزايي كه دكتر با خانم دكتر ميگفتن خيلي عجيب غريب بود با تمام سونوهايي كه دادم فرق داشت.تماما اصطلاحات پزشكي بود كه تا حالا به گوشم نخورده بود تووو سونوهاي قبلي.اما تعداد همون يكي بود اما نوعش و اندازش رو متوجه نشدم انگار دكتر براش چيز ديگه مهم بود مثلا جاش.

هر چه تبر زدي مرا زخم نشد جوانه شد🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممنون از شما. ان شاالله به سلامتی عمل کنید. نمی دونید بیمارستان،بیمه طلایی فرهنگیان قبول میکن ...

بيمارستان هييييچ بيمه اي قبول نميكنه فقط نامه داد خانم مهربان كه بعد عمل از بيمه بگيرم.

هر چه تبر زدي مرا زخم نشد جوانه شد🍀
عزيزم خودم كه نپرسيدم از دكتر.چيزايي كه دكتر با خانم دكتر ميگفتن خيلي عجيب غريب بود با تمام سونوهايي ...

خب واسه شما توضیح ندادن که چرا عمل سختیه؟ به خاطر اینترامورال خلفی گفتن سخته؟

2728
عزيزم دكتر منو سونو كرد گفت عملت سخت خواهد بود(يعني براي خودِ  دكتر)😕 از چسبندگي پرسيدم گفت ا ...

انشاالله همه چی خوب پیش میره.آصف کارشو بلده.

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 
سلام، انشاالله فردا وقت عمل میوم دارم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چه غذایی بخورم و چی همراه خودم بب ...

سلام خانم 

ببخشید شما با کدوم دکتر میخواین عمل کنید؟ عمل باز یا لاپراسکوپی؟ فیبرومتون چه نوعیه و چند سانت؟ 

2738
عزيزم دكتر منو سونو كرد گفت عملت سخت خواهد بود(يعني براي خودِ  دكتر)😕 از چسبندگي پرسيدم گفت ا ...

به سلامتی عزیزم، ایشالا همچی عالی پیش بره

پس اصولا بعد از معاینه وقت عمل رو زود میده.

سلام خانم  ببخشید شما با کدوم دکتر میخواین عمل کنید؟ عمل باز یا لاپراسکوپی؟ فیبرومتون چه نوعیه ...

سلام، دکتر ارندی جراحیم میکنن.من۴تا میوم دارم که دوتا اینترامورال هستن و دوتا ساب سروزال.بزرگترین میومم ۱۰سانته و دکتر منصوری و دکتر تیمورزاده و دکتر ارندی گفتن فقط جراحی باز.منم ناچارا قبول کردم.دکتر منصوری که متخصص لاپاراسکپی تو مشهد هم هستن گفتن نتیجه ی جراحی فیبروم ومیوم بالاپاراسکپی معمولا خوب نمیشه و فیبروم و میوم رو جراحی باز میکنن.

سلام، دکتر ارندی جراحیم میکنن.من۴تا میوم دارم که دوتا اینترامورال هستن و دوتا ساب سروزال.بزرگترین می ...

ممنون از پاسخگوییتون.

ان شاءالله عمل خوبی داشته باشید.دکتر آوردی عالی هستند.😘😘

سلام، انشاالله فردا وقت عمل میوم دارم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چه غذایی بخورم و چی همراه خودم بب ...

من عمل نکردم ولی بر اساس تجربه ی بچه ها:

دمپایی، دامن ، دستمال کاغذی، پلاستیک در چند سایز، کمپوت گلابی و آناناس، خرما ، مدارک پزشکی، کارت ملی و شناسنامه

2706