2737
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 798811 بازدید | 14272 پست
اره دیگه. وقتی خود دکتر سونو می کنه. ادم همیشه این فکرها تو سرش می مونه. البته من بعد از عمل رفتم سو ...

مال من یه دونه گنده بود 

ولی نگرانی باهامه 

یه وقتایی میام سرخودمو گول بمالم   دلداری بدم خودمو 

بخودم میگم حلله نگران نباش لعنتی 

ولی موفق نمیشم کم گول میخورم اه اه اه اه اه 

گولخورم ملس نیست 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی فیبی مجدد؟!؟!  با اینکه چکاپ اولم خوب بود ولی چون هنوز شکم دارم، نگرانم  آصف هم ...

خب عزیزم چرا منتظر احضاریه هستی ؟؟!!! یه سونوگرافی خوب برو یه سونوی واژینال بده از اوضاع خودت مطلع بشو و البته که انشالله فقط خیالت راحت میشه و هیچ موجود لعنتی بازگشت نکرده 🙏

چقدر خوب که خاطراتت را نوشتی. پس تو هم کلی فیبی داشتی مثل من. البته من 10 تا دونه بود اما همون ده تا ...

آخییی عزیزم ، شما مگه تحت نظر نیستی ؟ باید اگه قصد بچه دار شدن داری زودتر اقدام کنی که موقع زایمان فیبروم ها رو هم خارج کنن و بعدش همچنان باید تحت نظر باشیم همه ما سابقه دارها 😄

امیدوارم خاطرات و تجربیات من و شماها بتونه به اعضا جدید این باند کمکی بکنه 🙏♥️ 

به امید سلامتی هممون 🙏♥️🙏♥️

2728
آخییی عزیزم ، شما مگه تحت نظر نیستی ؟ باید اگه قصد بچه دار شدن داری زودتر اقدام کنی که موقع زایمان ف ...

من مجرد هستم

کدوم فیبی ها رو در بیارن؟

مرتب دکتر می رم اما از بهمن بخاطر کرونا دیگه نرفتم.

الان خونریزی شدید دارم که نمی دونم علت اش چیه

یک دونه دیگه در نمیاد.خیالت راحت باشه

امیدوارمممممممممممم

بچه ها 

مشتلق بدین 

آصف جون احضارم کرد 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
خب عزیزم چرا منتظر احضاریه هستی ؟؟!!! یه سونوگرافی خوب برو یه سونوی واژینال بده از اوضاع خودت مطلع ب ...

وووووووووووووویییییییییییی

احضار شدم 

عجب سقققققققققی دارم سفیددددددددد  

2740
پرستارم مرتب چک میکرد و مسکن تزریق میکرد ولی واقعا تا شب دردم خیلییییی شدید بود ، کمک پرستار چند بار ...

مرسی از توضیحاتت امیدوارم همیشه سلامت باشی و هیچوقت به اتاق عمل نری 

میشه بدونم فیبرومت چند سانت و از چه نوعی بودی؟

هزینه عملت کلا چقدر شد؟

مرسی از توضیحاتت امیدوارم همیشه سلامت باشی و هیچوقت به اتاق عمل نری  میشه بدونم فیبرومت چند سا ...

ممنونم عزیزم ، ♥️🙏 بزرگترین فیبرومم ۸/۷ یعنی حدود ۹ سانت شده بود و نوعش دقیق نمیدونم چون انواع فیبروم ها روداشتم ساب سروزال ، اینترال... اینکه اون بزرگه کدومش بود دقیق نمیدونم ولی داخل رحم نبود که بقیه دکترها همشون میگفتن عمل باز که جای دست داشته باشه ...فقط دکتر آصف اینو نگفت ، فقط گفت ممکنه چند سانت کنار خط بخیه رو باز کنم که خداروشکر نکرد ، هزینه عمل هم ۲۵ تومن شد ، بیمارستان بدو ورود ۱۰ تومن گرفت و بقیه هزینه ها موقع ترخیص ، دکتر هم ۱۰ تومن به قول بچه ها زیر میزی گرفت که با توجه به کارش نوش جونش ، 

یه دوست بیمارستانی پیدا کردم طفلک بیمارستان صارم رو انتخاب کرد و خود دکتر صارم ، پدرش رو درآوردن ، الان هم هنوز توو بیمارستانه ریه هاش آب آورده ، عفونت داره ...😪😪😪 

سلام . من سه ماه و بیست روز از عمل فیبرومم میگذره ، این چهارمین پریودم بعد از عمله .  پریود ماه پیشم و این ماهم همراه لکه بینی بود . از یه هفته قبل از شروع پریود لکه بینی داشتم .

اما دو تا پریود اول اینطوری نبود فقط دو روز قبل از پریود لکه بینی داشتم . شمایی که تجربه ی عمل فیبروم دارید لطفا راهنماییم کنید . پریودای شما هم بعد از عمل لکه بینی داشته ؟ چند روز ؟ 

ممنون. 

من اوایل سفند میخواستم با فاطمه چراغی عمل کنم که کرونا اومد. الان با افزایش هزینه ها تردید دارم 😑. 

مهدوی هم ظاهرن خوبه . کسی جدیدا تجربه لاپارا رو با این دکتر داره بتونه راهنمایی کنه و از هزینه هاش اطلاع داشته باشه ؟!

2706