2733
2734
دوستان من تصمیم گرفتم تو این سایت که همش ناراحتی مادر شوهر خواهر شوهر و خدای نکرده خیانت مورد بحث از سفید برفی که یکی از فروشنگان لباس بچه است واقعا تشکر کنم من از زمانی که پسرم کوچکتر بود تا الان که 2/5 شده دایما از ایشون خرید کردم و مقداری واسه خودم هم خرید داشتم واقعا جنسها عالی با قیمت مناسب و همونی که تو عکس حتی یک بار من هزینه رو واریز کردم و هزینه پست کمتر شده بود باورتون میشه مابقی پول منو بدون اینکه خودم بدونم داخل مرسوله گذاشته بود و ارسال کرده بود خلاصه سفید برفی جون امید وارم همیشه روزی حلال و سفره پری داشته باشی خدا قوت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونید دوستان من خیلی تو بچه داری دست تنهام چون مامانم که چندین سال بیمار روی تخت بود و الان حدود 2 ماهه که به رحت خدا رفته من هم باید از مادرم مراقبت میکردم هم به بچه و زندگیم میرسیدم و وقت بیرون رفتن نداشتم ولی خدا خیرش بده سفید برفی خریدای پسرم رو انجام میداد بدون اینکه از گرفتاریهای من با خبر باشه و من تو دلم همیشه برای فروشنده های سایت دعا میکنم
2738
ریحانه جون میخوام حرفت رو کامل کنم
من یه بار ازش یه خریدی کردم و برای رزا کوچیک بود وقتی بهش گفت انتظار داشتم بگه نه دیگه خرید کردی و ...
ولی بدون هیچ حرفی گفت پس بفرست برات عوضش میکنم و با اینکه من خیلی دیر براش پس فرستادم باز هم فوری برام لباس جایگین رو فرستاد
CafeMom TickersCafeMom Tickers
آره زی زی جون امیدوارم هیچکی تو شرایط گرفتاری من نباشه ولی باور کن دیشب که داشتم لباسای پسرم که کوچیک شده بود از تو کمد جمع میکردم گفتم خیلی بیمعرفتیه کسی که اصلا نمیشناختم و اینقدر به دادم رسیده رو تشکر نکنم ازشون
2706