2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
علت ناباروری نیست  ممکنه زمان مناسب اقدام نداشته باشید

زمان اقدام دکتر میگه براساس سونو واژینال تو دوره تخمک گذاری ولی باز نمیشه.... البته طبق برنامه دکتر  هم اقدام نمیشه 

ن عزیزم اصلا

اخه عکس رنگی عالی بود کیست و تنبلی تخمدان هم ندارم فقط اقدامم کمه حتی روزایی ک دکتر طبق سونو واژینال میگه انجام بشه اقدام نداریم شاید یک یا دوبارشو 

ن بابا بستگی داره رابطه کی باشه اگ نزدیک تخمک گذاری باشه محاله بلکه ی مشکل دیگ وجود داشته باشه

هر ماه سونو واژینال میشم... کلی دارو میخورم ولی بازم نمیشه.... فولیکول خوبه عکس رنگی هم اکی بود فقط اقدام مون کمه 

2740
خب چرا بیشتر اقدام نمیکنی

همسرم دیابت داره.... ی کیستم داره ک اکثرا درد داره.... بعد رابطه هم همیشه حالش بد میشع ضربان قلب خیلی بالا سرگیجه میگیره باید میرفت تست ورزش ولی دکترش گفت فعلا تقویتی بخوره ال کارنیتین و ویتامین ای اینا 

خوب وقتی می دونید اقدامتون کمه  این مشکلو حل کنید

اورولوژ به همسرم قرص داد ولی اونا  میخوره حالش بد میشع.... فقط تقویتی و مکمل میخوره.... کیستش هم گفت های ریسکه چون روی مجرای اسپرم بر هست ولی اگه دردش خیلی شدید بود ک نتونست تحمل کنه جراحی کنه وگرنه بذاره بعد بچه دار شدن... 

ولی اسپرم اینا نرماله.... الان دارن گردن من میندازن ک چرا بعد 5 سال بچه نداریم 

بیخود کردن گردن تو میندازن بگو پسرتون بدنش رابطه جنسی نمیکشه بعد هر بار رابطه دور از جون میخاد بمیره

ی وقتایی  ک عصبی میشم خیلی دلم میخاد بگم ولی زندگیم دوست دارم هر چند مشکلات زیاده