2733
2734
عنوان

کارآگاه های سایت!

1016 بازدید | 63 پست
دیشب حال خیلی بدی داشتم. تنها راهی که به فکر میرسید خوردن چند تا قرص بود البته اینو نیومدم بنویسم چون غیرکارآگاه چند تا عالم و دانشمند و دکتر متخصص هم داریم که میان میگند برا جلب توجهه. اومدم تاپیک زدم که فقط دردم رو فریاد بزنم. دردی که نمیتونستم بگم. تنها راهی که داشتم همین بود. یه سری کارآگاه اومدند تاپیکای قبلیم رو زیر و رو کردند و گفتند تو همیشه از همینا مینویسی. برا جلب توجهه! تو روانی هستی و ...یکی از کارآگاهها که دیگه خیلی حرفه ای بود اینو نوشت:

آرمیتا *
1392/9/9 2:09 ق.ظ

مواظب باشین . شاید هم طرف کلاهبردار باشه . شناسوندن خودش تو سایت با این جار و جنجال ها . کم کم مشکلش رو میگه و اینکه مالی حل میشه و سر یه عده رو شیره می ماله و می تیغه و .....

این تاپیکمه برید چهره خودمون، جامعمون، انسانیتمون رو بببینید، این فردای همه ماست:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=653624&PageNumber=1

....
خانمای محترم! مگه وقتی من نوعی وقتی حالم خوب نیست و دلم مثل شما خوش نیست دنبال فلان مدل لباس باشم (که ایشالا همیشه دلتون خوش باشه و منظورم به همه نیست) میام تاپیکای قبلیتونو زیر و رو کنم که اه شما همیشه در مورد همین چیزا تاپیک میزنید؟ یا همش در مورد مادر شوهر و خواهر شوهره؟ یا هر چیز دیگه؟ اینجا همه حق دارند. دوست من نیا تو تاپیک اگه مشکل داری. منم تو تاپیکی که به میلم نیست نمیرم.
خانم محترمی که دو سال بعد من عضو شدی! من بیشتر از سه ساله وقتی حالم بد میشه مینویسم یه بارم از کسی پول نخواستم و اصلا مشکلم این نیست اگرم بود غلط بکنم بیام از کسی مثل تو کمک بخوام! حداقل مثل کارآگاه های میرفتی تاپیکای دیگمو میخوندی ببینی من چند بار از کسی پول خواستم که این دفعه دومم باشه.
و بعضیای دیگه! چرا فکر میکنید جلب توجه مشکل منو حل میکنه. آیا شماها از همدردی و همدلی چیزی میدونید؟ اصلا تا حالا شنیدید؟ شماها همونایی نیستید که یکی رو گوشه خیابون زخمی ببینید یا در حال مردن موبایل درمیارین فیلم میگیرین؟ اگه در حد شنیدن و نمک رو زخم نپاشیدن بلد نیستید کاری کنید رد شید برید! پاتونو تو این تاپیکا نذارید. اینجا هزار تا تاپیک بیدردی هست!
انسانیت ما داره در همین حدم میمیره! من نیازی به توجه شمای نوعی ندارم! این همه درس خوندین و زندگی کردین هنوز فرق جلب توجه رو با نیاز به شنیده شدن و همدردی متوجه نمیشید؟
امروز از کنار کسی که افتاده کنار خیابون بیتوجه رد میشی که بهت آسیب نرسه، ولی آیا لگدشم میزنی که پاشو داری جلب توجه میکنی؟ امروز رفتارت زخم زدنه، فردا کسی به داد خودت هم نمیرسه.

چند بار پیش اومده رفتم تاپیکای دیگه، کارآگاه های باهوش سایت دور هم جمع میشند چند نفر هم جو میدند. اول یکی رو کشف میکنند و چند تا تهمت هم کنارش. بعد میان بقیه رو مسخره میکنند که ببینید باورشون شد ببینید جو گیر شدند!

و آخرش واقعا متاسفم برای بعضی از ماها که جنبه نداریم این امکان دیدن تاپیکای قبلی رو گذاشتند. دلتون خوشه و نمیدونید درد چیه پاشید برید سراغ زندگیتون! مگه مجبورید هر شب یکی رو سوژه کنید؟ امروز نشستی به من تهمت زدی، پشت سرم غیبت کردی، چند تا دوست منو مسخره کردی، فردا چیکار میکنی؟ میخوای تا آخر عمرت رو اینطوری تلف کنی؟ مثل زنایی که دور هم سبزی پاک میکردند و مردم محل رو سوژه میکردند و غیبت و تهمت؟ حالا شده مجازی، با کلاس شده فکر کردیم چیزی عوض شده؟ نه ما همون آدماییم! فرقش اینه که همون زنای سبزی پاک کن به موقعش به داد هم میرسیدند.

گاهی فکر میکنم شماها یا بهتره بگم ماها، بعضی تاپیکا، بعضی ماجراها رو باور نمیکنیم! تمام سعیمون رو میکینم که ثابت کنیم دروغ میگه، چون که میترسیم! از این میترسیم چنین روزایی تو زندگی ماها هم باشه. ولی هست... تو زندگی هممون پیش میاد... دیر یا زود. چه بترسیم چه نترسیم! حتی اگه انکار کنیم....

در کنار همه اینا، آدمای خیلی خوبی هم هستند اینجا که حتی نیمه شب تنهات نمیذارند. که اگر درد نکشیده باشند هم قضاوت نمیکنند، زخم نمیزنند. من به خاطر همینها میمونم تو سایت.

اینم از دارلینای عزیز که دیشب برام نوشت اضافه میکنم:

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن
بامردم بی درد ندانی که چه دردیـــــــــــــست
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
کی زدی من ندیدم
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تینا ناراحت نشو انقد اینجا تاپیک سرکاری هس ادام میمونه خوو
یه توصیه اگه قصد درد دل داری پستای مخالف رو نخون که ناراحت نشی یا بیخیالشون شو
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
2731
سارا جون من اون موقع اصلا برام اهمیت نداشت اون حرفا! حالم خودم خیلی بد بود. ولی واقعا متاسف میشم. از طرفی دو سه نفر میان آدمو دلداری بدند که مثلا یکیش دوستته. سریع میان میگند این خودشه با یه آیدی دیگه! آخه خودت بلد نیستی گوش بدی به بقیه تهمت نزن! انسانیت ما مرده، تو بقیه نکشیم!
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
سلام تیناجون..آروم شدی؟؟دقیقا موافقم با حرفات..متاسفانه بعضیا اینقدر دروغ گفتن اینجا همه رو بدبین کردن ولی اینم درست نیست ادم همه رو به یه چشم ببینه..
جو اینجا خیلی داره بد میشه.
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
تینا موافقم باهات ولی همین دیروز یه روانی احساسات مارو مسخره کرد که تصادف شده بحد دو تا از دوستاش اومدن که اره راسمیگه بحد که دوستان پیگیر شدن اونا اومدن گفتن اره دروغ بوده بنظرت الان تقصیر کار کیه؟
تینا جون میفهمم چی میگی

چند وقتیه دارم به این فکر میکنم که
اصلا اونایی که میان تو سایت معلوم نیست چه کاره حسنن
بعضیا واقعا وقیح شدن

دقیقا مثل قدیمای مامانا و مامان بزرگاشونن
اونا خونه همدیگه دور هم جمع میشدن سبزی پاک میکردن و غیبت و تهمت و ....

اینا یکم تکنولوژی چاشنیه کارشون کردن همین
مرضیه هستم دوستااام.. تو رو خدا دعام کنین.
تینا جان تواین سایت ادمای مختلف باعکس العملای مختلف هستن.یکی میادالکی همروسرکارمیذاره.یکی مرده به عنوان زن واردسایت میشه.درسته من هم بابعضی برخورداموافق نیستم ولی غصصصصصصصصصصصصصصصه نخوربابا ازاین سوءتفاهم هاپیش میاد
اگرتنهاترین تنهاهاشوم.بازخداهست.

marz

1392/9/9 3:27 ب.ظ

سارای باسن آبکش شده چه طوری؟
خوفم تو چطولیهنو 7 تاش مونده