2733
2739
عنوان

داستان زندگی عجیب گلرو💥

| مشاهده متن کامل بحث + 14911 بازدید | 281 پست

یه نگاه به ماهی جون کردم با چشم اشاره داد که رفتم
از توی بغچه اش یه روسری و چند تا پارچه در آورد و انداخت روی سرم و همه شروع کردن به کل کشیدن
اشک توی چشمام جمع شده دلم می خواست گریه کنم حس غریبی داشتم
ماهی جون پارچه ها رو از روی سرم برداشت و گفت خوبه دیگه غذا از دهن افتاد بفرمایید بخورید
و منو کنار سفره جفت خودش نشوند
نگاه های سنگین زنای فامیل اونا رو روی خودم حس میکردم که مدام پچ پچ میکردن
اصلا نتونستم چیزی بخورم

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

خانم جان که 60 سال سن داشت و تپل بود و لباس محلی به تن داشت گفت: دخترم چرا چیزی نمیخوری
ماهی جون: خجالت میکشه دخترم با حیاست روش نمیشه چیزی بخوره
خانم جان: غذا خوردن که رو شدن نداره بخور دختر باید قوی باشی بدنت جون داشته باشه 10 تا پسر به دنیا بیاری و زدن زیر خنده
تصور اینکه باید بچه بیارم خیلی سخت بود واسم
ترسیده بودم /// چطور باید بچه میوردم نکنه منم مثل مادرم سره زا بمیرم
غذاشون رو به اتمام بود که ماهی جون آروم در گوشم گفت برو توی پستو همونجا هم بخواب
تا بعد از ناهار خونه ی ما موندن و رفتند
به محض این که رفتند پریدم بیرون دلم می خواستم به بابام بگم چراا میخوای منو شوهر بدی

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام و داداشام روی ایوان نشسته بودند با دیدنشون خجالت کشیدم حرفمو قورت دادم و با ناراحتی به سمت اتاق برگشتم که صدای بابامو شنیدم
آقاجون: ماهی جون ... جهاز دختر رو جور کن عروسی در راهه/هفته آینده شادی به پاست
منم با گریه دویدم توی اتاق
ماهی جون اومد کنارم نشست همینجورکه پارچه های کادویی رو بررسی میکرد گفت: دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ... من همسن تو بودم که اومدن بهم گفتن باید زن یه مرد 30 و خورده ای ساله با 5 تا بچه بچه و نیم قد بشی
از عالم بچگی پریدم توی بچه داری آقاجونتم که اصلا نگاهمم نمیکرد
دلم به تو خوش بود بغلت میکردم باهات بازی میکردم
حسی که تو داری در مقابل حسی که من داشتم هیچه تو داری میری خانم خونه میشی واسه ی خودت بچه میاری شوهرتم دیدم ... جوان رعنایی بود
الانم پاشو باید بریم پیش رضوان خانم خیاط از این پارچه ها یه لباس قشنگ واسه روز عروسیت در بیاره
با حرفای ماهی جون یکم سبکتر شده بود /بلند شدم و باهاش از خونه زدم بیرون

2728

رفقا دوستاتونم تگ کنید... (:

@گیس_فلفل1   @ژیناگلمن   @کاپ_کیک_عصبانی   @ساقی_کاپ_کیک_عصبانی   ...

مرسی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

در خونه رضوان خانم که رسیدیم هرچی در زدیم کسی در رو باز نمیکرد /
همسایشون از پنجره سرشو آورد بیرون گفت رضوان خانم اینا صبح بهشون خبر دادن فامیلشون به رحمت خدا رفته نیستن
ماهی بالا جون: نمیدونی کی برمیگردن؟
همسایه: فکر نمیکنم حالا حالاها برگردن
ماهی جون زیر زبون گفت حالا چکار کنیم
گلرو : من شنیدم یه خانمی خونه اش روی تپه اس که خیاطی هم میکنه
ماهی جون: حرفای جالبی راجع بهش نشنیدم میگن هر رختی که دوخته رخت عذا شده سالیان ساله که خیاطی نمیکنه
من : حالا تو بیا بریم شاید برای ما دوخت
به سمت بالای تپه حرکت کرد وقتی رسیدیم هوا دم غروب شده بود

2738

یه کلبه قدیمی و چوبی
ماهی جون: خیلی ساله خبری ندارم ازش شاید از اینجا رفته
در زدیم ... کسی در رو باز نکرد
ماهی جون: فکر نکنم باشه اینهمه راه الکی اومدیم
من از پنجره داخل خونه رو دیدم که چندتا شمع روشن بود
گفتم: کسی هست چون شمع روشنه
ماهی جون: پس کجاست چرا در رو باز نمیکنه / بیا بریم داره دیر میشه
من: صبر کن یکم دیگه تورو خدا شاید خواب باشه
محکم در زدم باز هم خبری نشد
از دور صدایی شنیدیم: شما کی هستید؟ چی میخواید؟
ماهی جون: سلام ... والا اومده بودیم سراغتون یه پارچه داشت ...
خانمه میانسال لاغر اندام با لباس سیاه محلی ... گفت: من خیلی ساله خیاطی نمیکنم از اینجا برید

@گیس_فلفل1   @ژیناگلمن   @کاپ_کیک_عصبانی   @ساقی_کاپ_کیک_عصبانی   ...

مرسی فداتشم من

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

در خونشو باز کرد و خواست در رو ببنده که ماهی جون در رو گرفت و گفت: خانم جان تورو خدا دستم به دامنت این دختر هفته بعد میخواد عروس بشه خیاط توی روستا هم نیستش
شگون نداره روز عروسیش با لباسی بره که واسمون حرف در بیارن
خیاط : حتما حرفایی که پشت من میگن رو نشنیدید؟
ماهی جون: ای بابا خانم جان دلت پاک باشه این حرفا همش خرافاته
این دختر رو بزار بیاد داخل اندازشو بگیر دختر کدخداست پول خوب گیرت میاد
داخل شدیم ... خونه عجیبی بود بوی بدی میومد مثل بوی مرغ گندیده یا گوشت فاسد شده
روی طاقچه گلای خشکیده و چندتا فانوس خیلی کهنه شمع های نیمه ذوب شده بود

یه فرش کهنه و دوتا پشتی /گوشه ای از اتاق هم یه چرخ خیاطی قدیمی و یه صندوقچه از لباس

لایکم کنید لطفا

God     i heard you. Just be patient press for more                                                                                💜💜💜                                                  صداتو شنیدم، فقط صبور باش                                    فرستنده:خدا                                                                                      ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ ✳️          شهزاده رویای من شاید تویی                                     اون کس ک شب درخواب من آیدتویی توووو               ازخواب شیرین ناگه پریدم اوراندیدم دیگرکنارم بخدا      جانم رسیده ازغصه برلب هروز وهرشب درانتظار بخدا                 کاشکی دلم رسوا بشه دریابشه این دوچشم پرآبم روزی ک بختم وابشه پیدا بشه اون ک اومد تو خوابم      می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش                           می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش

خیاط: رو به من کرد و گفت دخترم لباس کهنه بپوشی بهتره تا من واست چیزی بدوزم
من: چرا؟
خیاط: چراشو نپرس ...
من: حالا اینبارو بدوز انشالله که چیزی نمیشه
اندازه هامو گرفت و پارچه هارو برداشت
ماهی جون از پس شالش چندتا سکه در آورد بهش داد و رفت
توی راه ماهی جون هی میگفت: دختر استرس گرفتم نکنه هرچی میگن راست گفته باشن ... لبشو گاز گرفت و گفت بلا به دور نبابا این حرف مال خیلی قدیمه هیچی نمیشه