2737
2739

سلام سیم شارژری را از یک مغازه موبایلی خریدم طبق گفته ی فروشنده نبود و نامرغوب بود بردم که پس بدم فروشنده،  موبایل من و جنس خریداری شده را گرفت که امتحان کند ولی بعد از یکی دو دقیقه  جو رو متشنج کرد و با بی احترامی و پرخاشگری گفت پس نمیگیره و مدام بی احترامی می کرد و فریاد میزد من از نحوه ی برخوردش و اینکه جنس رو با اینکه فهمید نامرغوب هست پس نمیگیره و تازه بی احترامی و داد و فریاد می کرد عصبانی شدم و موبایلی که نزدیک مغازه دار بود برداشتم و گفتم تا کارم رو راه نیندازی موبایل رو نمی دم ، فروشنده به من حمله ور شد و با فریاد دزد دزد من رو از مغازه بیرون انداخت و در بیرون از مغازه من رو که خانم هستم بغل کرد و گوشی رو از دست من کشید و مردم جمع شدند حالا یکی از مشتری ها که اونجا بوده شاهد آورده من قصد دزدی داشتم البته وقتی من رو بغل کرده بود تقلا کردم که رهام کنه  و مدام میگفتم تو نامحرمی گوشی را با زور از دست من گرفت اما من رو رها نکرد اتهام ضربه به دماغ هم بهم زده البته من متوجه نشدم ولی امکان اینکه حین تقلا و دفاع از خودم ضربه ای زده باشم هست  ّبعد من رو بزور به داخل مغازه برد و با این دلیل که فرار میکنی خودش و پدرش من را داخل مغازه نگه داشتند من داخل مغازه به همسرم زنگ زدم و ایشون صدای فحش ها و بی احترامی مغازه دار و پدرش رو شنیدند چطور میتونم از خودم دفاع کنم فروشندگان دیگر مغازه ها شاهدند که من رو گرفته بود اما ممکنه به خاطر همکارشون شهادت ندهند(پدرش و یک مشتری داخل مغازه بودند) با توجه به اینکه قصد سرقت نداشتم  و صرفااز روی عصبانیت گوشی را برداشتم و کارمند دولت و ساکن همان محله و فرد آبرو داری  هم هستم  لطفا راهنماییم کنید البته من به پزشک قانونی مراجعه کردم و آثار و کبودی های درگیری بر روی دستانم هست و تایید شده ...میتونم به جرم افترا و و حتک حرمت و  ضرب وشتم و ناسزاگویی و حبس در مغازه ازشون شکایت کنم؟

آیا میتونند بهم اتهام سرقت بزنند ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوربین نداره مغازه اش؟

شنیدم به پلیس یواشکی گفت دوربین خاموش بود

دوربین هم روشن باشه نشون میده من گوشی رو برداشتم دیگه 

چطور ثابت کنم گوشی رو گرو گرفتم کارم رو انجام بده و از روی شدت عصبانیت اینکار رو کردم نه دزدی

در ضمن به من حمله ورشد و من از ترسش و فریادهایی که می کشید سعی در فرار از دستش داشتم و خیلی تلاش کرد تونست گوشی رو از دستم بگیره 

بله پزشک قانونی رفتم 

2740
سلام سیم شارژری را از یک مغازه موبایلی خریدم طبق گفته ی فروشنده نبود و نامرغوب بود بردم که پس بدم فر ...

دوربین های مغازشون رو بده چک کنن

بله می تونید واین که ب جرم دست درازی هم می تونید شکایت کنید 

شنیدم به پلیس یواشکی گفت دوربین خاموش بود دوربین هم روشن باشه نشون میده من گوشی رو برداشتم دیگه&nbs ...

خب دزدی مشخصه  میاد پنهانی برمیداره،اون الکی دروغ میگه دوربین خاموشه که پای خودش گیر نیوفته

توام بخاطر برخورد بد با مشتری و جنس تقلبی و زورگویی ازش شکایت کن 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

اخه گوشی رو چرا برداشتی ی کار دیگه میکردی بی سرو صدا میرفتی ۱۱۰میگفتی جنس خراب داده پس نمیگیره متاسفانه ما زنا بی دفاعیمم معلومه حرامزاده حین دعوا شما رو حطابی لمس کرده خدا به سزای اعمالش برسونتش

خب دزدی مشخصه  میاد پنهانی برمیداره،اون الکی دروغ میگه دوربین خاموشه که پای خودش گیر نیوفته تو ...

چطور برخورد بد و فحاشیش رو ثابت کنم 

پدرش و یکی از دوستاش در مغازه بودند 

که دوستش همون موقع علیه من شهادت داد

اخه گوشی رو چرا برداشتی ی کار دیگه میکردی بی سرو صدا میرفتی ۱۱۰میگفتی جنس خراب داده پس نمیگیره متاسف ...

بله متاسفانه در ملا عام هم اینکار رو کرد 

یعنی بیرون مغازه 

و مدام میگفت گرفتمش دزده در میره😔

چطور برخورد بد و فحاشیش رو ثابت کنم  پدرش و یکی از دوستاش در مغازه بودند  که دوستش همون ...

با ید دست روی قران بذارن 

شما هم اگه کسی رو اطراف میشناسید خواهش کنید بیاد شهادت بدن

وکیل داری؟