2733
2739
سلام دوستان عزیزم ختم چهل روزه دور چهارم سوره یاسین و حشر از عاشورا تا اربعین و همینطور ختم سوره مزمل جهت حاجت روایی در دوره های قبل چند نفر حاجت گرفتند. ان شالله این دوره هم همگی حاجت روا بشیم. شروع ختم روز عاشورا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=923298
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام بچه ها داره مهلت خوندن ختم قرانم تموم میشه ولی هنوز چند جزء باقی مونده خواهش میکنم بیاید کمک کنید انشاءالله که حضرت زینب دلتونو شاد کنه و به برکت قران زندگیتون پر برکت بشه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=945502&postID=38785029
2740
ختم سوره حشر: 1- سعاد 2- تنهای تنهای تنها 3- صبا 4- ساناز (به نیت نی نی سالم و صالح و عاقبت بخیری همه) 5-MarMaresabz ختم سوره یس: 1-شمیسا 2- ساناز (به نیت نی نی سالم و صالح و عاقبت بخیری همه) 3- میشاد 4-MarMaresabz ختم سوره مزمل: 1- شمیسا 2-میشاد 3-MarMaresabz 4- تینا
دور چهارم، شروع روز عاشورا ختم سوره حشر: 1- سعاد 2- تنهای تنهای تنها 3- صبا 4- ساناز (به نیت نی نی سالم و صالح و عاقبت بخیری همه) 5-MarMaresabz 6-مامان غزلک ( به نیت. ارتقا کار شوهری و برگشتن به شهر خودمون) 7-کیان دخت 8- مهتاب (به نیت کار و ازدواج) 9- زهرا (به نیت اینکه فرزندم زیبا و سالم به دنیا بیاد) 10-ناهید 11-فاطمه بانو ختم سوره یس: 1-شمیسا 2- ساناز (به نیت نی نی سالم و صالح و عاقبت بخیری همه) 3- میشاد 4-MarMaresabz 5-مامان غزلک (به نیت. ارتقا کار شوهری و برگشتن به شهر خودمون) 6- مهتاب (به نیت کار و ازدواج) 7-زهرا (به نیت اینکه فرزندم زیبا و سالم به دنیا بیاد) 8-ناهید 9- فاطمه بانو ختمسوره مزمل: 1- شمیسا 2-میشاد 3-MarMaresabz 4- تینا 5- کیان دخت 6-ناهید 7-فاطمه بانو