2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام جنسی را از یک مغازه موبایلی خریدم طبق گفته ی فروشنده نبود و نامرغوب بود بردم که پس بدم فروشنده موبایل من و جنس خریداری شده را گرفت که امتحان کند ولی بعد از یکی دو دقیقه  جو رو متشنج کرد و با بی احترامی و پرخاشگری گفت پس نمیگیره و مدام بی احترامی می کرد و فریاد میزد من از نحوه ی برخوردش و اینکه جنس رو با اینکه فهمید نامرغوب هست پس نمیگیره عصبانی شدم و موبایلی که نزدیک مغازه دار بود برداشتم و گفتم تا کارم رو راه نیندازی موبایل رو نمی دم ، فروشنده به من حمله ور شد و با فریاد دزد دزد من رو از مغازه بیرون انداخت و در بیرون از مغازه من رو که خانم هستم بغل کرد و گوشی رو از دست من کشید و مردم جمع شدند حالا یکی از مشتری ها که اونجا بوده شاهد آورده من قصد دزدی داشتم البته وقتی من رو بغل کرده بود تقلا کردم که رهام کنه  و مدام میگفتم تو نامحرمی گوشی را با زور از دست من گرفت اما من رو رها نکرد اتهام ضربه به دماغ هم بهم زده البته من متوجه نشدم ولی امکان اینکه حین تقلا و دفاع از خودم ضربه ای زده باشم هست  ّبعد من رو بزور به داخل مغازه برد و با این دلیل که فرار میکنی خودش و پدرش من را داخل مغازه نگه داشتند من داخل مغازه به همسرم زنگ زدم و ایشون صدای فحش ها و بی احترامی مغازه دار و پدرش رو شنیدند چطور میتونم از خودم دفاع کنم فروشندگان دیگر مغازه ها شاهدند که من رو گرفته بود اما ممکنه به خاطر همکارشون شهادت ندهند(پدرش و یک مشتری داخل مغازه بودند) با توجه به اینکه قصد سرقت نداشتم  و صرفااز روی عصبانیت گوشی را برداشتم و کارمند دولت و ساکن همان محله و فرد آبرو داری  هم هستم  لطفا راهنماییم کنید البته من به پزشک قانونی مراجعه کردم و آثار و کبودی های درگیری بر روی دستانم هست و تایید شده ...میتونم به جرم افترا و و حتک حرمت و  ضرب وشتم و ناسزاگویی  ازشون شکایت کنم  

آیا میتونند بهم اتهام سرقت بزنند

2728

دوربین مدار بسته حتما هست اونجا

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
دوربین مدار بسته حتما هست اونجا

دوربین داشت ولی خاموش بود فکر کنم پلیس اومد و من رو به کلانتری بردند 

اصلا باورم نمیشه 

حالا اگر دوربین باشه خب نشون میده که من گوشی رو برداشتم حرف ها که فکر نکنم ضبط بشه بعدش اینقدر سریع اتفاق افتاد 

2740
اصلا حق داشت من رو در مغازه حبس کنه؟! همسرم میگه حق چنین کاری نداشته

چرا با یه وکیل مشورت نمیکنی؟

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
دوربین داشت ولی خاموش بود فکر کنم پلیس اومد و من رو به کلانتری بردند  اصلا باورم نمیشه  ...

تو ازش شکایت نکردی؟ دوربین مغازه های کناری چی

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
چرا با یه وکیل مشورت نمیکنی؟

مشورت کردم می ترسم وکیل حاذقی نباشه 

البته بهم گفت حق نداشته بهم دست بزنه 

ولی خب تقصیر خودم هم بود نباید گوشی رو بر می داشتم 

خیلی راهنمابیم نکرد 

فقط گفت شکایت کنم 

تو ازش شکایت نکردی؟ دوربین مغازه های کناری چی

خب مغازه های کناری نمی دونم دوربین داره یا نه  ؟ یک طرف مغازه کوچه بود و طرف دیگش معاره که احتمالا بیرون مغازه نباشه دوربین

بعد اتفاقات داخل معازه دو که معازه های اطراف نشون نمیدن 

مشورت کردم می ترسم وکیل حاذقی نباشه  البته بهم گفت حق نداشته بهم دست بزنه  ولی خب تقصیر ...

خب یه وکیل وارد گیر بیار...  کلا حتی اگه دزدی هم باشه اون نباید شما را بغل میکرد...  مطمعنا مغازه های کناریش دوربین داشتن و با نامه از کلانتری قابل مشاهدست... الانم سایت خیلی خلوته کسی نیست برای راهنمایی... 

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2706