2737
2739

افغان های عزیز یکم غیرت نشون بدین از خودتون سریع فرار نکنین سمت ایران

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
افغان های غزیز یکم غیرت نشون بدین از خودتون سریع فرار نکنین سمت ایران

مشکل اینه رهبر ندارن متحد نیستن 

هر کی به هرکیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2740
والا الانم ک تو ایرانن همش کجا راهشون میدن بجز اینجا

کانادا و چند کشور دیگه پناهجو قبول میکنن از افغانستان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
باشه بهشون میگم...🚶‍♀️

😂😂😂😂

یه روزی خدا دری رو به روت باز میکنه که جبران تمام درهای بسته‌ی زندگیت خواهد بود تو فقط به خدا اعتماد کن و بگو ❤️خدایا شکرت❤️

افغان های عزیز روزی که هیرمند رو بستین بیاد دارین ایا؟

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑
من دیشب قلبم آتیش گرفت، دوست صمیمی ام که اهل افغانستان بود و چند تا بچه داشت و بینهایت مهربون بود، پ ...

منم دوست افغان دارم واقعا نشستم گریه کردم استوریاشو میبینم شوهرم میگه چته چرا گریه میکنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706