2733
2739
عنوان

كسي بچه بيشفعال داشته

2441 بازدید | 41 پست

پسرم ٣ سالشه و بيش فعاله ولي نميخوام با قرص درمان كنم 

كسي با طب سنتي تونسته درمان كنه يا كسي و ميشناسيد اينكارو كرده باشه خيلي خسته شدم واقعا..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پسرم بیش فعالی بود....از دوسالگی قرص خورد زیر نظر دکتر متخصص....۵سالگی خودم قطع کردم چون دیگه فایده نداشت ....رفتم دکتر حسن اکبری در تهران....متخصص و متخصص طب سنتی

....کلی دم نوش و دوسین و قطره والرینا داد.....خیلی خوب شد....

ذکر علی عباده....ذکر یاعلی به تنهایی عبادت است....🌻🌻

ما تو خانواده داشتیم‌ده سال ریتالین خورد الان بچه خیلی آرومه‌ ولی وقتی میخوابه همش مشت و لگد میندازه یا یهو‌تو‌خواب جیغ میکشه.به نظرم تحمل کن نه داروی گیاهی بده نه شیمیایی‌.‌.مگه قدیما این چیزا‌بود؟بچه‌باید شیطونی کنه دیگه

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

دکتر تشخیص داده؟؟ 

اوج کنجکاوی و فعالیت های جسمی بچه ها توی این دورانه 

با هم زیاد بازی کنید 

کتاب براش بخون 

کاردستی درست کنید 

خمیر بازی، بازی های فکری هوش چین و جور چین 

ووووو

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2740

دکتر به پسر من آخر سر ریتالین داد...به بد بختی پیدا کردیم....یه روز خورد....اما اون روز هم آبروی منو برد هم خودشو....دیگه ندادیم....گفتم فقط گیاهی میدم...لااقل عوارض این قرصهای اعصاب و نداره....خیلی سخت بود...خیلی....اما خداروشکر الان خیلی بهتر شده

ذکر علی عباده....ذکر یاعلی به تنهایی عبادت است....🌻🌻

متاسفانه اطرافیان هر بچه پر جمب و جوشی دیدن برجسب بیش فعالی میزنن .درصورتی ک بیش فعالی بیشتر با خلال تمرکز و نشونه های افت تحصیلی همراهه.

اونم بعد از 7ساله ک نشون میده .به هر بچه کنجکاوی این حرف رو نزنیم

درضمن همیشه بزرگترا بچه اروم و حرف گوش کن و پپه دوست دارن .از شلوغی بدشون میاد .اما نمیدونن بچه های شلوغ هستن ک اینده درخشانتری دارن اگر این انرژیشون سرکوب نشه

دکتر تشخیص بیشفعالی داده؟ چکار میکنه ک فهمیدی؟

نه علائم و ك ميبينم مطمعنم.. گرچه دكتر طب سنتي هم زير نظرشه ولي تغيري نميبينم.. براي ٥ثانيه هم حتي نميتونه بشينه موقع خوابيدن دوراز جون انگار ميخواد جون بكنه انقدر تكون ميخوره و دست و پاهاش و تكون ميده .. لجبازه .. خيلي حرف ميدنه و تحركش بالاش.. تاحالا نشده بشينه دولقمه پشت هم غذا بخوره بايد راه بره بخوره.. بچه هاي كوچكتراز خودشو ميزنه

2706