2752
2734
عنوان

كسي بچه بيشفعال داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 2502 بازدید | 41 پست

برای گرفتن شماره دکتر....توی کردم بزن دکتر حسن اکبری....طب سنتی....وب سایت خود دکتر و شماره تلفن میاد....زنگ میزنی و وقت می گیری و اونها راهنمایی میکنند...آدرس مطب در یک روستا اطراف تهران...داروها و رو همونجا یا از طریق وب سایت خود دکتر تهیه میکنی یا میفرستم دم در خونه با پیک....

ذکر علی عباده....ذکر یاعلی به تنهایی عبادت است....🌻🌻

آرامشش و جیغ ودادهاش بهتر شده....برای خودش سرگرمی درست میکنه و بازی میکنه....البته الان هم باز زیاد به پرو پای من و باباش می پیچه....درباره درس کتابهای اول و از قبل داشتم و باهاش کار کردم...در حد اینکه کتاب و جلوش بزاری و از روی عکس ها وشکلهای کتاب داستان براش میگفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

استرس به خاطر خوردن قرص شیمیایی زیاد بود و الان هم دوسالی هست تقریبا که ناخوش میجوه....چون آرامشش بهتر شد الان ناخن خوردنش هم بهتره....لاک صد جویدن هم گرفتم...خودت هم باید با کتاب و اسباب بازی سرگرم کنی....زیاد قصه بگو....راجع به همه چیز قصه بگو....کتاب بخون...کتابای شکل دار

دستورات دکتر زیاد هست اما موثرند....دمنوشها تلخند...با یک ترفندی بده بخوره....شکلات ...بستنی....آب یخ.....دکتر خیلی رو آب یخ وسرد تاکید داشت.....مطلقا ممنوعه

2731

مجازی بود درسش....خیلی سخت بود....خوب میخوندم ولی مشقاشو سخت می نوشت.....

این بچه ها سرخورده هستند....تحقیرش نکنید جلوی هیچ کس و با همسرت هم این قرارو بزار....ان شاءالله به حق این شبا خیلی خوب میشه...این روزا هم رود فراموش میکنی

راستی شربت سکنجبین اصل وشربت شیره انگور و سرکه شیره خیلی خوبه...حتما دکتر اکبری رو برو....حتی دور از جون سرطان هم خوب میکنه....دکتر حاذق و در ضمن مومن وبا خداییه

دستورات دکتر زیاد هست اما موثرند....دمنوشها تلخند...با یک ترفندی بده بخوره....شکلات ...بستنی....آب ی ...

اب يخ من نميدم اصلا لبنيات و شكلاتم ملا يكماهه ك ميخوره .. باشه عزيزم بتونم حتما ميبرم . مرسي از راهنماييات خداخيرت بده و عوضش و براي خوب شدن پسرت بده.

مرسي عزيزم ك وقت گذاشتي تحرك و تمركزشم بهتر شد؟؟

بهتر شده....خواهش میکنم عزیزم...پسر من جز تکانشگر ها بود....الان بهتره....ان شاالله فرزندت بهتر میشه