2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقایونی که دنبال یه دکتر کاشت موی خیلی خوب میگردن کلینیک بهرویان عالیهههه اینم ادرسش behrooyanclinic.com آدرس : تهران – پاسداران – بوستان هفتم – پلاک 156 ساختمان لورنز – طبقه 4 – زنگ 401 – کلینیک زیبایی بهرویان تلفن تماس : 02126653299
2728

بچه ها جلو موهای بابای من خیلی ریخته. تصمیم گرفتیم بریم ترمیم مو انجام بدیم. از هرکسی می پرسیم کلینیک ایران فیت رو بهمون معرفی می کنن. خیلی تعریفشو میکنن. بابام هنوزم دو دله . راهنمایی می کنید لطفا ؟ 

تو سایتش نمونه کاراش اینا هست. میذارم شمام ببینید. 

بریم اینجا ؟

http://iran-fit.net

2740

سلام دوستان گلم من الان اینجارو دیدم گفتم شاید بتونم کمکی بکنم به دوستانی که میخوان در این مورد اطلاعاتی کسب کنن   منم موامو کاشتم و چند سال تحقیق کردم و تجربه دارم برای درمان ریزش مو و کاشت مو ی گروه زدم برای کمک به دوستانی که این مشگلو دارن تا با هم ریزبینانه تر به این موضوع بپردازیم و بتونیم به همدیگه کمک کنیم  خوشحال میشم  بخواین وارد گروه بشین شمام بیاین اگه دوست داشتین میتونین با من تماس بگیرین تلگر.م یا اس ام اس 09355276707

2706