2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای آقایون دیدم که از موی بازو یا سینه بر میدارن و در سر می کارن اما در مورد خانوم ها نمیدونم.
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ.
حتما حتما قبل از انجام این کار اینو بخونید

http://www.salamatnews.com/page.aspx?i=16
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...
دوستم من خودم تو کلینیک کاشت مو ایران فیت هستم. بهت پیشنهاد میدم برای مشاوره قبل کاشت به همه جا سر بزنی و خوب به نمونه کارشون دقت کنی و توضیحاتشان بعد تصمیم بگیریم .
دوستم من خودم تو کلینیک کاشت مو ایران فیت هستم. بهت پیشنهاد میدم برای مشاوره قبل کاشت به همه جا سر بزنی و خوب به نمونه کارشون دقت کنی و توضیحاتشان بعد تصمیم بگیریم .
جاهایی که الکی اسم در کردن به درد نمیخوره ,دکتر نیما استواری کارش حرف نداره نمونش رو دیدم ضمن اینکه تو پول گرفتن با انصاف کلینیک کاشت موی میرداماد 88784558
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
2706