2733
2739

عزیزم من دکتری که برای کاشت مو و کاشت ابرو میشناسم، دکتر سمیه زمانی نیا است. ایشون همه کارها خودشون انجام میدن و واقعا دیدم که خیلی درد کمتری داره. همه زیباجوها راضین . سایت هم دارن لینکشو میذارم اطلاعات بخونید

https://drzamaninia.ir/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو مطب دکتر زمانی نیا رفتم کاشت ابرو انجام دادم ولی یه خانمی رو دیدم که انجام داده بود راضی بود&n ...

عزیز شما از کاشت ابروتون راضی هستید؟

خوال ابروهاتون و تراکم ش خوبه؟؟

من تو مطب دکتر زمانی نیا رفتم کاشت ابرو انجام دادم ولی یه خانمی رو دیدم که انجام داده بود راضی بود&n ...

عزیز شما از کاشت ابروتون راضی هستید؟

خو ب ابروهاتون و تراکم ش خوبه؟؟

2731
بچه ها جای میشناسید که کاشت مو طبیعی و با دقت انجام بده که کسی متوجه نشه برای شوهرم می خوام و برام م ...

عزیزم همسرتون کاشت انجام دادن ؟؟

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
عزیزم میشه شماره یا اینستا دکتر زمانی نیا بفرستی برام

عزیزم شما کاشت انجام دادین ؟؟ راضی بودین؟

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
زیاد به اسم این موسسات توجه نکنید الکی تبلیغ میکنن  رفتم برای مشاوره یه جا بود تو سعادت اباد خ ...

اخر کجا کاشت انجام دادین ؟

عزیزم چرا از لوسیون ضد ریزش استفاده نمیکنی هم راحت تر و هم کم هزینه تره از کاشت فقط کافیه یک دوره ازش استفاده کنی

برند هایی که عالی هستن ساینوکر، سپیژن، موپک

میتونی از سایت آلور استور تهیه ش کنی

allurestore.shop 

2738
من یه کلینیک سمت سعادت آباد میشناسم که خانم دکتر زمانی نیا اونجا هست . خودم برای کاشت ابرو رفتم پیشش ...

شما چون تتو داشتی زمانی نیا اوکی بوده برات 

من که تتو نداشتم خالی و افتضاااااح

الانم تو مطب خودش ستاری روبروی کوروش 

حتی با ترمیم هم باز خراب کرد 

من فقط تجربه خودم رو میگم هر جا رفتین برای کاشت مو فقط هلیا نرین چون دکتر خراسانی فقط پول میگیره، تبلیغاتی که میکنه همش دروغه، فقط دنبال پوله، sut و DHI همش دروغه ، فریبش رو نخورید، یعنی پولتون رو تو چاه میریزین اگه کلینیک هلیا برین، اول که میرین قیمتی که بهتون قولش رو داده رو ۲ تومن میکشه روش تحت عنوان میکروگرافت که همش دروغه هیچ فرقی با شیراز که دستی کار میکنند نداره، ساعت ۹ شروع میکنه تا ۱۲ فقط پیاز مو میکنه سرتون رو لخت میکنه، از اونطرف وقت کم میاره نمیتونه همش رو بکاره، قشنگ جلوی خودم ریخت تو سطل آشغال، تو یک روز پدر آدم درمیاد نکنین با خودتون اینکار رو، یعنی واگذارشون کردم به خدا، راضی نیستم پولی که دادم رو و بدتر از همه آسیبی که به بانک موهام زدند

کلینیک دکتر زمانی نیا رو پیشنهاد می کنم بابام رفته و خیلی راضی هست و کاملا پرپشته الان اصلا ریزش نداره و 0 تا 100 کار و خود دکتر انجام می دن و تهران سمت ستاری هستش می تونید مشاوره بشید بعد تصمیم بگیرید.

عزیزم به نظر من دکتر زمانی نیا واقعا خیلی دکتر خوبی هستن تو زمینه کاشت مو چون من هم شوهرم هم برادر شوهرم تقریبا دو سال پیش تو کلینیکشون کاشت مو انجام دادن و خیلی خیلی راضی هستن از نتیجه کار