2733
2739
عنوان

رابطه در قمردرعقرب

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم از نطر ضرر به جنین (اگه  رابطه به بارداری ختم بشه) مهمه ولی اینکه صدقه داره یا خیرو نشنی ...

شنیدم اگه پیش بیاد صدقه داره من ۳روز دیگه موعدمه به نظرت بارداری صورت میگیره؟ 

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
2731
فقط برای تشکیل نطفه میگن اون روزا نباشه بهتره مگه صدقه داره در حالت عادی؟

من حدود ۱۰ روزه از این جریان باخبر شدم شنیدم اگه پیش بیاد صدقه داره

برای بارداری مشکل ندارم تو این نزدیکی هم بعید میدونم باردار بشم چون ۳روز مونده به پریودیم .ولی گفتم ...

همیشه صدقه بده گلم.صدقه دفع بلاست😘

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
همیشه صدقه بده گلم.صدقه دفع بلاست😘

همیشه صدقه میدم گلم ولی تا حالا بخاطر روزای قمر در عقرب صدقه ندادمگفتمشاید حکم خاصی داره

2740
ی سوال سر بچه قبلیتون مگه میدونستین ک چیه  ربطی نداره  انشالله خدا بهتون فرزندی سالم و ص ...

انشالله 

نه برای بارداری های قبلم هم نمیدونستم بچه اولم خوبه خداروشکر ولی دومی رو ازدست دادم از بس گفتن ترسیدم 

نه حکمی نداره فقط به خاطر رفع قمر در عقرب میگن یا آیت الکرسی بخونی یا صدقه بدی

قمر در عقرب چیه اصلا؟

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
نه حکمی نداره فقط به خاطر رفع قمر در عقرب میگن یا آیت الکرسی بخونی یا صدقه بدی

عزیزم چه روزایی قمر در عقربه؟

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
عزیزم😁😁😁😁امضام مربوط به نامه های تو تاپیکمه...😁✌🏻

ممد جان واقعیست یا صرفا مسئله ای طنز است؟

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
از ترسم این سوالو میپرسم من ۴ماه پیش نوزادمو ۷ روزش بود از دست دادم بقیه بجای آروم کردنم بهم گفتن شا ...

یعنی در جهان امروز الان توی اروپا یکی توی قمر در عقرب بچه دار میشه و بچش میمیره ؟ 

حجم احمقهای اطرافتو کم کن . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2706