2737
2734
عنوان

رابطه در قمردرعقرب

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 68 پست
نه مشکل نداشت همه چی اوکی بود ۳۹ هفته سز شدم فقط گفتن درشته وزنش اونقدرام زیاد نبود ولی جثه اش بز گت ...

اها متاسفم عزیزم ....😍

کاش میشد دادبزنم مامااااان چراخوشحالیمو پیدانمیکنم و اون میومد ازتوی کشوی دوم خوشحالیمو درمیاورد و میگفت پس این چیه خاک برسر کورت کنن  
فدات شم عزیزم..ایشالله تو هم به هر چی ک میخوای برسی😘

مرسی گلمممم

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شک نکن دکترت یه غلطی کرده . دکترتو عوض کن . 

اول بخش nicu گفتن مشکل از دکترت بوده دکتر گفت بخش نوزادان نباید بدون اکسیژن میذاشت که بچه تشنج کنه اخر گفتن مقصر هیچ‌کس نیست ژنتیک تونه که با همسرت فامیلی ماهم نمونه خونش رو بردیم آزمایشگاه پاتولوژیک بعد یک ماه که بچه اسمونی شد جواب بدون مشکل اومد یه ماه بعد علت خواستیم گفتن ما حدسمون ژنتیک بوده الان دیگه بعد فوت نمیشه علتوفهمید شما باید درخواست میداد میرفت برای کالبد شکافی .بخدا عذابی دارم میکشم اون سرش ناپیدا یکی میگه از بس ماسک زدی تو بارداری اینطوری شد یکی میگه حتما رابطه تو روزای قمر در عقرب داشتی درد دوریش یه طرف عذاب وجدانم یه طرف .من تو اون ۶ روز هم موهام سفید شد هم تپش قلب و افرسرگی گرفتم

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...
اول بخش nicu گفتن مشکل از دکترت بوده دکتر گفت بخش نوزادان نباید بدون اکسیژن میذاشت که بچه تشنج کنه ا ...

نه عزیزم فقط و فقط دکتر یه اشتباه بزرگ انجام داده 

الان هم نمیتونی جیزی رو ثابت کنی 

من سر زایمان پسرم قشنگ دیدم دکتر باعث مرگ بچه یه خانم دیگه شد 

بهوش هم بودم ولی اون خانمو بیهوش کرده بودن 

جوری شد دکتر من بهش گفت بیشرف دیگه نمیذارم تو این بیمارستان کار کنی 

ولی پدر و مادر اون بچه متوجه موضوع اصلی نشدن که 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2731
نه عزیزم فقط و فقط دکتر یه اشتباه بزرگ انجام داده  الان هم نمیتونی جیزی رو ثابت کنی  من ...

الهی عزیزم چقدر دردناک 

ولی الان که به حرفات توجه میکنم من تو دوتا بارداریم زنگ میزدم به دکترم اصلا جوابمو نمیداد به زور میتونستم وقت بگیرم بعد از این اتفاق خودش میاد وات ساپ احوالمو میپرسه تازه مدام با قطعیت میگه اقدام  کن این اتفاق قرار نیست مجدد تکرار بشه .نمیدونم الله و اعلم دکتر با تجربه و خوبیه نمیدونم چی شد 

نه عزیزم فقط و فقط دکتر یه اشتباه بزرگ انجام داده  الان هم نمیتونی جیزی رو ثابت کنی  من ...

اگه امکانش بود بنویس برام دکتر چه خطایی انجام داد ممنون

اگه امکانش بود بنویس برام دکتر چه خطایی انجام داد ممنون

خانوم بالای ۳۵ سالو اضافه وزن شدید گفته بود طبیعی میخوام. اینم گفته بود باشه . سر بچه تو لگن گیر کرده بود خانومو بیهوش کرده بود و سز کرده بود . 

بچه رفت تو کما و شبش تموم کرد . همونجا تو اتاق عمل دکتر من گفت این بچه نمیمونه تو کارت اشتباه بوده ، گفت خودش اصرار کرد . اینم گفت بیشرف دکتر تویی تو باید توضیح میدادی . جولو پلاستو جمع کن از بیمارستان من گمشو بیرون . دکتر من رییس بیمارستانه .

بهش گفت اگر شکایت کنه من واقعیت رو میگم ، ولی خوب اون زن و شوهر که خبر نداشتن واقعیت چیه ، منم چیزی نگفتم چون هر چی فکر کردم دیدم فقط عذابشون زیاد میشه . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
خانوم بالای ۳۵ سالو اضافه وزن شدید گفته بود طبیعی میخوام. اینم گفته بود باشه . سر بچه تو لگن گیر کرد ...

الان که دکترم پیگیره و خودش اصرار به بارداری مجددم داره به نظرت برای بارداری بعدی عوض کنم دکترمو یا تحت نظر همین باشم که دفعه بعد با احتیاط بیشتر کارشو انجام بده ؟

یه دکتر دیگه  رفتم نظرشو بپرسم احتمال داد آب دور جنین زیاد بوده دکتر پیگیر نشده باید دوهفته زودتر زایمان میکردم یا تو سزارینم که خیلی اذیت شدم به بچه اسیب رسیده .۳۵ هفته سونو گفت آب دورش یکم زیاده ولی دکترم گفت چیزی نیست

2738
الان که دکترم پیگیره و خودش اصرار به بارداری مجددم داره به نظرت برای بارداری بعدی عوض کنم دکترمو یا ...

دکترتو عوض کن 

با تحقیق انتخاب کن 

این سوادش کمه ، دقتش کم نیست . که اگر دقتش هم کم باشه توانش همینه دیگه .