2733
2739
عنوان

داردی امام کاظم

169 بازدید | 15 پست

کیا باهاش خوب شدن؟ ب دور از هرگونه تعصب جواب بدید

بجه هام و عزیزام کرونا گرفتن نیازمند کمک با تجربه هام

البته ان شالله هیچ کس تو زمینه ی بیماری با تجربه نشه

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به تنهایی کافی نیست گلم

اما کنار درمان پزشکی مصرف این دارو عطاری هم خوبه

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
ببین کندر تو اب بپزه بعد تفالشو بگیر بده بخورن ‌‌‌انشالا خوب میشه دعای خیرتم طرف من روونه کن..برا سر ...

تفاله رو بدم بخورن؟یا ابشو؟چند دقیقه بپزم

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
تفاله رو بدم بخورن؟یا ابشو؟چند دقیقه بپزم

یه قاشق غذاخوری کندر بریز تو ليوان بعد آب‌جوش بریز روش یه چیزی بزار ک دم بکشه 10 دقیقه بمونه بعد هم بزنید ابش ک سفید رنگه بخورید 

اگ تلخیش رو نمیتونید تحمل کنید عسل طبیعی قاطیش کنید

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
2740

آبشو بخورن تلخه ...حدود ربع ساعت یا بیشتر با شعله ملایم ک زود آبش بخار نشه ‌..یه ربع ساعت بیس دیقه بجوشه ...بخدا شفا هست و عسل و ابجوش یکم نمک و لیمو ترش تازه ...اونم خوبه ...و مایعات و سبزی میوه ...سوپ ...جوجه مرغ محلی باش سوپ بپزید مقویه ‌..بیشتر روستا ها هست مرغ محلی..اگه خروس باشه خروس جوون عالیه.‌

استارتر عزیز

سرچ کن همین سایت اونهائیکه استفاده کردند واقعاً نتیجه گرفتند  ومی بینی کسانی مخالفند که هیچ تجربه وتحقیقی دررابطه با این دارو ندارند  دیروزهم یه تاپیکی دیدم دراین رابطه نظرات جالب بود الان سرچ می کنم برات می ذارم  البتّه چون کرونا ویروس قویی هست این درکنار مواردیکه دوستان گفتند مثل دمنوش کندر وآبلیموعسل وسیاهدانه وگلاب  مطمئناً تاثیرش بهتروسریعتره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7048666/داروی-امام-کاظم-برای-کرونل

این تاپیکی بود که دیروز دیدم کامنتهاش برام جالب بود

ماخودمون برای پیشگیری استفاده می کنیم  دکترهم هیچ داروئی نداره   اطرافیان ماهرکی خوب شده باهمین درمانهای خانگی خوب شد

فقط یه چیزدیگه  نزدیکان من که کرونا نوع شدیدش بود بهشون گفته بودند که درمواردشدید هر۸ساعت ۱ ق چ بدون آب  وتا ۱هفته هم ادامه دادند تا کامل خوب شدند  می گفتند برای کرونا بخصوص این نوع جدیدش که قویتره  صبر می خواد

من دررابطه با این داروخیلی تحقیق کردم  تاشروع به مصرف کردم هیچ ضرر ومنع مصرفی نداره

حتماً امتحان کن

2706